Zeugma Gayrimenkul Değerleme Türkiye Geneli 50 Adet Uzman Alımı Yapacak!

Zeugma Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, Türkiye genelinde görev yapacak gayrimenkul değerleme uzmanı alımı için iş ilanı yayınladı. İşte Zeugma'nın alacağı personeller için belirttiği tüm detaylar!

Zeugma Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, Türkiye genelinde görev yapacak gayrimenkul değerleme uzmanı alımı için iş ilanı yayınladı. İşte Zeugma’nın alacağı personeller için belirttiği tüm detaylar!

Zeugma Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, Türkiye genelinde personel alımı gerçekleştirecek. Gayrimenkul değerleme alanında deneyimi bulunan, seyehat engeli bulunmayan gayrimenkul değerleme uzmanları ve rapor kontrolü gerçekleştirecek tecrübe sahibi denetmenler için açılan iş ilanına dair tüm detaylar şu şekilde;

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı İçin Detaylar

Üniversitelerin Şehir Planlama, Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İktisat, İşletme gibi bölümlerinden mezun olan adaylar arasından seçim yapacak olan Zeugma Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, Şehir Planlama ve Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adayları öncelikli olarak tercih edecek.

Daha önceki kariyer hayatında gayrimenkul değerleme uzmanı alanında tecrübeli adaylar ile çalışmak isteyen Zeugma Gayrimenkul Değerleme, seyahat engeli bulunmayan ve tam zamanlı olarak çalışabilecek personel arayışı gerçekleştiriyor. Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına özen gösteren Zeugma Gayrimenkul Değerleme, çalışanları için maaş, SSK ve yemek şeklinde aylık ödeme yapacağını belirtiyor.

 

Toplamda 50 adet personel alımı gerçekleştirecek olan Zeugma Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, gayrimenkul değerleme alanında en az 1 yıllık tecrübe sahibi olan adaylar ile çalışmak istiyor. 6 Haziran 2017 tarihine kadar gelen iş başvurularını değerlendirecek olan firma, uygun gördüğü adaylara ulaşarak, iş başı yapmalarına olanak sağlayacak.

Siz de Zeugma Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi’nin açtığı iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda yer alan adresi ziyaret ederek iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/zeugma-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-anoni-gayrimenkul-degerleme-uzmani-974376

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.