Kariyer Garanti Bankası Değerleme Kontrol Uzmanı Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası Değerleme Kontrol Uzmanı Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası kadrolarında görevlendirmek üzere Değerleme Kontrol Uzmanı alımı yapacak. Detaylar yazımızda…

Garanti Bankası Değerleme Kontrol Uzmanı Alımı

Garanti Bankası’nın ilanını açtığı personel alımı için başvuru yapacak adaylardan bazı kriterler aranmaktadır. Bunlardan biri üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun olunmasıdır. Bu bölümler Mimarlık, Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ya da Şehir ve Bölge Planlama bölümüdür. Bu bölüm dışında mezun olup Değerleme Kontrol Uzmanı pozisyonunda olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Aynı zamanda adayların mezun olmuş olmaları istenmektedir. Öğrenciliği halen daha devam eden adayların başvuruları da değerlendirilmeyecektir.

Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 2 senelik süreliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Askerlik görevi yakın olan adayların da başvuruları değerlendirilmeyecektir. Bunlara ek olarak tüm adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, programlar hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmaları istenmektedir. Tüm adayların insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri istenmektedir. Raporlama konusunda önceki dönemlerinden tecrübe kazanmış adayların ise başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Şartları taşıyan adayın başvurusunun onaylanması halinde İstanbul’da görevlendirilecektir. Bu nedenle adayların bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da edebilecek durumda olmaları istenmektedir. Son başvuru tarihi ise 16 Temmuz olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak isteyen ya da ilan detaylarına ulaşmak isteyenler haberin sonunda verilen bağlantıdan yararlanabilirler.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-degerleme-kontrol-uzmani-2003299
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,378BeğenenlerBeğen
8,925TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,691TakipçilerTakip Et