Kariyer Yapı & Yapı İnşaat Harita Mühendisi Alımı Yapacak!

Yapı & Yapı İnşaat Harita Mühendisi Alımı Yapacak!

Yaklaşık 45 yıldır ülkemizde bünyesinde bulunan profesyonel çalışma arkadaşları ile kaliteyi amaç edinip kendilerini hep bir üst seviyeye taşıyan Yapı ve Yapı İnşaat. Taah. San. ve Tic. A.Ş. kadrosuna Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Yaklaşık 45 yıldır ülkemizde bünyesinde bulunan profesyonel çalışma arkadaşları ile kaliteyi amaç edinip kendilerini hep bir üst seviyeye taşıyan Yapı ve Yapı İnşaat. Taah. San. ve Tic. A.Ş. kadrosuna Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Harita Mühendisi Alımı İçin Adaylarda Aranan Koşullar Nelerdir?

Sürekli ve tam zamanlı olarak ve İstanbul lokasyonlu çalışmak üzere başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Adaylarda en az 10 ve üzeri yıl tecrübe edinilmişlik arayan Yapı ve Yapı İnşaat Yönetimi adayların aynı zamanda topoğrafik ölçüm aletleri hakkında bilgi sahibi olunmasını ve kullanabilme yeterliliğini bulunması kriteri sunmaktadır. Proje uygulama ve işleyişlerinde sorumlu olabilecek, kaba ve ince inşaat işlerinde ölçüm işlerini yapabilecek adayları tercih edecek olan firma bunlara ek olarak kübaj hesaplarının da yapılabilinmesini talep etmektedir.

Program Bilgisi Şartı Aranıyor Mu? Aranıyorsa Hangileri?

Yapı & Yapı İnşaat’ın duyurduğu Harita Mühendisi alımı için başvuru yapacak adayların Netcad ve autocad programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

Ayrıca adayların saha aplikasyon işlerini yapabilecek fiziki güçte, bilgi birikiminde ve pratiklikte olmaları gerekmektedir.

Tasarım grup veya grupları ile koordinasyonu iyi bir şekilde sağlayabilecek ve uygulamaya yönelik güncel ve geçerli çizim ve projelerin saha grubunda bulunmasını sağlayabilecek adayların başvuru yapmasını isteyen Yapı & Yapı İnşaat, inşaat işleri ile de koordinasyonu başarılı bir şekilde sağlayarak, uygulama grubuna verilecek bilgi akışlarının kontrol ve analizlerinin edilmesin,çıkartılmasını ve yürütülmesini sağlanabilmesini istemektedir. Hak ediş, planlama, organizasyon ve raporlama- belgeleme kapsamında bilgi sahibi olunmasını isteyen Yapı & Yapı İnşaat aynı zamanda şantiye ortamındaki diğer şefler ve sorumlular ile birlikte sürekli iletişim halinde olup, sorun çıkması durumunda sorunları belirleyip, onlara çözümler üretmesini ve bu çözümleri en kısa ve pratik bir şekilde çözümleyebilecek pratiklikte olunması istemektedir.

Adayların kalite yönetim sistemleri prosedür ve talimatlarına uygun bir şekilde çalışabilmesi firmanın adaylarda aradığı diğer kriterler arasında yer almaktadır.

Erkek Adaylar İçin Askerlik Bitirmiş Olma Şartı Aranıyor Mu?

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Firma resimsiz CV’leri değerlendirmeye almayacaktır.

Başvurular Ne Zaman Sona Eriyor?

Harita Mühendisi başvuruları 28 Nisan 2017 Cuma günü sona erecektir.

Harita Mühendisliği ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Harita Mühendisi alım ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-yapi-ins-taah-san-tic-a-s-harita-muhendisi-1739538
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,404BeğenenlerBeğen
8,973TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,725TakipçilerTakip Et