Kariyer Vera Araştırma Harita Mühendisi İş İlanı Yayınladı!

Vera Araştırma Harita Mühendisi İş İlanı Yayınladı!

Vera Araştırma, bünyesinde istihdam etmek için harita mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Vera Araştırma, bünyesinde istihdam etmek için harita mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Vera Araştırma firmasının yapmış olduğu Farklı Araştırma ve Kültür Envanteri çalışmalarında istihdam etmek yayınladığı harita mühendisi iş ilanı için bünyesinde görev alabilecek ekip arkadaşları aradıklarını duyurdu.

Harita Mühendisi İş İlanı Başvuru ve Detayları

Vera Araştırma firmasının duyurusunu yaptığı Harita Mühendisi alımları için başvuru yapacak adayların öğrenmeye açık ve araştırmayı seven yapılarının olması gerekmektedir. Adaylar 4 farklı şehirde istihdam edilecekler. Bu şehirler Karaman, Niğde, Aksaray ve Konya’dır. Adayların bu illerde ikamet ediyor olmaları ya da ikamet edebilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Üniversitelerin 4 yıllık mühendislik fakültelerinde mezun olmalarının yanında Harita Mühendisliği bölümünden mezun olma şartı ile sınırlandırılmıştır. İnşaat Mühendisliği, Bölge Şehir ve Planlama gibi ilgili diğer bölümlerden mezun olan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler. Yoğun iş temposuna alışık olunması önemlidir. Taşınmaz Envanterlemesi alanında da bilgi ve tecrübe sahibi olunması gerekmektedir.

En Az 5 Yıl Tecrübe!

Vera Araştırma firmasının duyurusunu yaptığı Harita Mühendisi alımları için adaylara tecrübe kriteri koymuştur. Adayların söz konusu alan için en az 5 yıl tecrübe edinmiş olmaları gerekmektedir. Kültür Envanteri, Halk Kültürü ve benzeri başka projeler hakkında da en az 3 yıl deneyimlilik şartı aranmaktadır.

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Program Bilgisi Koşulu!

Adayların Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) programı hakkında bilgi sahibi, tecrübesi ve ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

CBS’nin yanında aynı zamanda MS Office program bilgi ve tecrübesi de aranmaktadır. MS Office programlarında özellikle Power Point ve Excel bilgisi öncelikli tutulmuştur.

Adayların ekip çalışmasına uyum sağlayabiliyor olmaları ve geçmiş dönemlerde ekip çalışmalarında bulunmuş olmaları gerekmektedir. Adaylarda gelişmeye açık olma, araştırma yapmayı sevme, sürekli olarak alan konusunda öğrenmeye hevesli olma ve benzeri gibi nitelikler aranmaktadır.

Erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmamış erkek adayların ise en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Vera Araştırma Firmasını alım yapacağı Harita Mühendisi için başvurular 12 Mayıs 2017 Cuma günü sona erecektir.

Harita Mühendisliği ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Harita Mühendisi iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vera-arastirma-harita-muhendisi-1748838

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

four × five =

5,259BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
230TakipçilerTakip Et
1,536TakipçilerTakip Et