Vakıf Gayrimenkul Değerleme, Uzman Alımı Yapacak

Vakıf Gayrimenkul Değerlenme AŞ. gayrimenkul değerleme uzmanı alımlarında belirli şart ve kriterler belirleniyor.

Vakıf Gayrimenkul Değerlenme AŞ. gayrimenkul değerleme uzmanı alımlarında belirli şart ve kriterler belirleniyor.

Bu kriterleri taşıyan kişiler Gayrimenkul değerleme uzmanı olarak görev alması sağlanıyor. Gayrimenkul değerleme uzmanı için aranan genel nitelikler Adana, Konya ve Bursa illerinde istihdam edilmek üzere, eğitim ve öğretim bölümleri olarak Makina Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama, Harita Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun olan ve Gayrimenkul Değerleme SPL lisansı olan adaylar başvuru yapabiliyorlar.

Aranan bir başka kriter ise Gayrimenkul değerleme konusunda 1 yıllık bir tecrübe aranıyor. Aynı zamanda üniversitelerin yukarıda belirtilen bölümlerin haricinde diğer bölümlerden mezun olanlar gayrimenkul değerleme lisansına sahip olanlar eğer ki 1 yıllık bir süre içerisinde gayrimenkul değerleme konusunda tecrübeleri varsa başvuru kriterlerini yerine getirebiliyorlar.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanında Aranan Diğer Şartlar Nelerdir?

Gayrimenkul değerleme uzmanlığında aranan diğer şartlar ise adayların sürücü belgesine sahip olmaları, erkeklerin askerlik vazifesini yerine getirmiş olmaları ve herhangi bir seyahat engelinin olmaması gerekiyor. Bu kriterleri taşıyan tüm adaylar gayrimenkul değerleme uzmanlığına başvurabiliyorlar. Bu kriterlerden herhangi birinin eksik olması durumunda başvuru geçersiz sayılıyor. Bu nedenle adayların kriterleri karşılayıp karşılamadıklarına göre başvuru yapmaları öneriliyor.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş Tanımı

Gayrimenkul değerleme alanında çalışmak üzere gayrimenkul değerleme uzmanları istihdam edilecektir. Gayrimenkul değerleme ilanında belirtilen şartları taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Gayrimenkul değerleme uzmanlığındaki iş tanımı, her türlü gayrimenkul değerleme işi olan arsa, tarla, mesken, makina, fabrika ve araç gibi konularda değerleme uzmanlığının yapılmasıdır.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-gayrimenkul-degerlenme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1738790
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.