Terra Gayrimenkul, Çözüm Ortağı İş İlanı Yayınladı!

Çözüm Ortağı iş ilanı yayınlayan Terra Gayrimenkul Değerleme, Türkiye geneli alımlar gerçekleştirecek.

Terra Gayrimenkul, Çözüm Ortağı İş İlanı Yayınladı!

Gayrimenkul Değerleme Sektörünün önde gelen firmaların öncülük yapmış, köklü bir sektörel deneyimi olan genç ve proaktif girişimciler tarafından 2014 yılında kurulan Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı (Çözüm Ortağı) alımları yapacak.

Çözüm Ortağı iş ilanı yayınlayan Terra Gayrimenkul Değerleme, Türkiye geneli alımlar gerçekleştirecek.

Çözüm Ortağı İş İlanı Detayları

Türkiye genelinde hizmet vermek için sözleşmeli Değerleme Uzmanları alımları gerçekleştireceğini duyuran firma, başvuru yapacak tüm adayların en az 1 sene söz konusu alan kapsamında deneyim sahibi olmuş olmalarını istemektedir. Hiç tecrübesi olmayan bireylerin yapmış oldukları başvurular, öz geçmişler incelenmeyecektir.

Üniversitelerin Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama ve Mimarlık bölümlerinden mezun olan adayları tercih edilecek olup, tüm adayların Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına sahip olmaları istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacaktır.

Kurumsal, yenilikçi, doğru değerleme, hızlı hizmet anlayışına sahip olan Terra Gayrimenkul Değerleme, Çözüm Ortağı iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların aynı zamanda MS Office programlarını son derece iyi kullanmalarını, programlar hakkında bilgi sahibi olmalarını istemektedir.

Aynı zamanda adaylarda ehliyet kriteri de aranmaktadır. B sınıfı ehliyeti olmayan bireylerin başvuruları da değerlendirilmeyecektir. Tüm adayların aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri istenmektedir. Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir. Askerliği yapmamış olanların ise en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir.

İnsan ilişkilerine çok önem veren firma, bünyesinde istihdam eden çalışanlarının da aynı özveriyi göstermelerini isteyip, takım çalışmalarında istenilen başarıyı, uyumu göstermelerini istemektedir. Terra Gayrimenkul Değerleme için önemli olan bir diğer husus ise etik kuralları ve alınan tüm sorumlulukların zamanında, eksiksiz yerine getirilmesidir.

Söz konusu iş ilanı 14 Eylül 2017 Perşembe günü açılmıştır. Son başvuru tarihi ise 11 Kasım 2017 Cumartesi olarak belirlenmiştir. Başvuruda bulunacak tüm adayların bu tarihe kadar CV’lerini firmaya göndermeleri istenmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvuruları geçerli olmayacaktır.

Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından açılan bu iş ilanına aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/terra-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-cozum-ortagi-1870569

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.