Piramit G.D. Türkiye Geneli 20 Adet Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, Türkiye genelinde bir çok şehirden gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, Türkiye genelinde bir çok şehirden gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Piramit Gayrimenkul Değerleme, üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Mimarlık Fakülteleri ve Mühendislik Fakültelerinden mezun olan gayrimenkul değerleme uzmanları arasından personel alımı gerçekleştireceğini belirtirken, aynı zamanda SPK’nın Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansını almış ya da almaya hak kazanmış adaylar arasından tercih yapacak.

Sektörde deneyim sahibi olan personel alımı gerçekleştirecek olan Piramit Gayrimenkul Değerleme, aynı zamanda uzmanların değerleme sektöründe kariyer yapma hedefinde olmalarına da önem veriyor. Bilgisayar kullanımı konusunda başarılı olan adaylar ile çalışmak isteyen Piramit Gayrimenkul Değerleme, diksiyonu düzgün olan, empati duygusu gelişmiş olan ve insan ilişkilerinde azami başarı gösteren adaylar arasından personel alımı gerçekleştirecek.

Araştırmacı kişiliğe sahip ve analitik bir düşünme yeteneği olan adayları ön plana çıkartacak olan şirket, yoğun çalışma temposuna gerekli uyumu sağlayabilecek, seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı bir ehliyet sahibi olarak aktif otomobil kullanabilen adaylar arasından tercih yapacak.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş Tanımı

Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., tüm Türkiye genelinde istikrarlı bir çalışma hayatı hayal eden uzmanlar arasından tercih gerçekleştirecek. İşe alım yapılacak olan personellerin firma hedefleri doğrultusunda çalışanların sahip olduğu başarının, mutluluğun artırılması konusunda önemli hassasiyeti gösterirken, aynı zamanda firmanın nitelikli iş gücü ile tercih edilebilir bir firma konusunda açık, dinamik ve katılımcı çalışma koşulları oluşturulmasını hedefliyor.

Siz de Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi tarafından açılan bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek ve Türkiye genelinde istihdam edilecek olan 20 gayrimenkul değerleme uzmanından bir tanesi olmak için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/piramit-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1808244

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.