Metroray İnşaat, Harita Mühendisi Alacak

Metroray İnşaat alanında başarılı işler gerçekleştiren bir inşaat firması olarak çalışmalar yapıyor ve bünyesinde maaşlı olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyor.

Metroray İnşaat, Harita Mühendisi kadrosu için tam zamanlı personel alımı yapacak.

Metroray İnşaat alanında başarılı işler gerçekleştiren bir inşaat firması olarak çalışmalar yapıyor ve bünyesinde maaşlı olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyor.

Harita mühendisi görevi için aranan iş ilanına başvuracak kişilerin belirli iş özelliklerine ve mesleki yeterliliğe sahip olması gerekiyor. İşe alınacak kişiler Karadeniz bölgesinde görev yapacak. Ayrıca Metroray İnşaat bünyesinde işe alınan harita mühendislerinin yurt içi ve yurtdışı seyahatlere engeli olmayan kişiler olmaları önemli.

Metroray İnşaat Firmasının Aradığı Mühendis Özellikleri

Aranan kişiler mühendislik fakültelerinin harita, jeodezi ve fotogrametri bölümlerine ait diplomalara sahip olmalıdır. Başka mühendislik bölümlerinden diploması olan adaylar değerlendirme dışında kalır. Firma bu alanda deneyimli personeller arayışında. En az sektör içinde 5 sene deneyim kazanmış adayların önceliği olacak. Mühendislik için başvuran adaylardan Karadeniz Bölgesinde ikamet etmeleri firmanın önceliği.

Mühendislik İçin Başvuran Adaylarda Aranan Genel Özellikler

En az bir dil bilen, tercihen İngilizce ileri seviye olmalı başvuran adayların. Meslek ile ilgili teknik İngilizcesi ileri seviye olan adaylar başvurabilir. İş başvurusunda bulunan adayların office programları ile beraber meslek ile ilgili programlara da hakim olmaları gerekiyor. Mesleki yeterlilik dışında adayların birebir iletişiminin iyi olması, personel idaresi konusunda belirli nitelikleri taşımaları gereken özelliklerden.

Seyahat sıklığı olan iş ilanına başvuracak adayların ehliyet sahibi ve aktif şekilde otomobil kullanabilmeleri gerekiyor. Özellikle harita mühendisleri için geçerli olan Metroray İnşaat firmasının iş ilanına başvuran adayların problemlere pratik çözüm üretebilen birebir de topluluk yöntemini ve ikna kabiliyeti iyi kullanabilmeleri özellikle bekleniyor.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/metroray-insaat-harita-muhendisi-1729816
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

sixteen − 4 =