Kariyer Kurumsal Harita, Harita Mühendisi İş İlanı Yayınladı!

Kurumsal Harita, Harita Mühendisi İş İlanı Yayınladı!

Kumral Harita, harita mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Kumral Harita, harita mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Harita Mühendisi İş İlanı başvuru yapacak adayların söz konusu alan kapsamında deneyim sahibi olmuş olmaları gerekmektedir.

Harita Mühendisi İş İlanı Detayları

Sürekli ve tam zamanı istihdam edilecek adayların üniversitelerin harita mühendisliği bölümünden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Adaylar uzman pozisyonunda göreve başlayacak olup, alan kapsamında en az 1 sene tecrübe edinmiş olmaları gerekmektedir.

Harita Mühendisi iş ilanı kriterlerinden bir diğeri de adayların AutoCAD, NetCAD ve Ms Office programları hakkında bilgi sahibi olunması, ileri seviyede kullanabiliyor olmalarıdır. Yani adayların bu programlara hakim olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir. Kurumsal Harita, askerliklerini yapmamış erkek adayların başvurularını değerlendirmeye almayacaktır.

Adayların raporlama ile sunum yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir. İş disiplinine çok önem veren Kurumsal Harita, adayların da aynı performansı göstermesini talep etmektedir.

Adaylardan B sınıfı ehliyeti hak kazanmış olmaları talep edilmektedir. Çünkü çalışma süresi boyunca araç kullanılacak durumlar gerektirecektir. Bu nedenle adayların aynı zaman da aktif bir şekilde araç kullanabiliyor olmaları da gerekmektedir.

Adaylar Adana’da istihdam edilecektir. Bu nedenle adayların ya Adana’da ikamet ediyor olmaları ya da Adana’da ikamet edebilecek durumda olmaları talep edilmektedir.

Takım çalışmasına uyum sağlayabilmek, problemlere karşı hızlı çözüm üretebilmek, problem çözerken sistematik bir şekilde yaklaşım sergileyebilme istenmektedir. Bunlara ek olarak adayların iletişim becerilerinin gelişmiş ve yüksek, mesleki etik bilincine sahip olunması talep edilmektedir.

Harita Mühendisi İş İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Harita Mühendisi iş ilanı başvuruları 16 Mayıs 2017 Salı günü sona erecektir.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/kumral-harita-insaat-muteahhitlik-emlak-gayrimenku-harita-muhendisi-1787216
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

sixteen + sixteen =

5,259BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
230TakipçilerTakip Et
1,536TakipçilerTakip Et