Kent Kurumsal, Eksper ve Kontrolör Kadrolarına Personel Alımı Yapacak!

Merkezi Ankara’da bulunan Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., birçok şehirde kadrolu gayrimenkul değerleme raporu kontrol sorumlusu alacağını duyurdu.

Hem SPK, hem de BDDK tarafından gayrimenkul değerleme hizmeti sunma adına listeye alınmış olan ve aynı zamanda yeterlilik olarak uluslararası standartlarda olan, merkezi Ankara’da bulunan Kent Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, başta Ankara merkezindeki genel müdürlüğü olmak üzre; İstanbul Bölge Müdürlüğü, Antalya, Adana, İzmir, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon ve Bursa illerinde istihdam edilecek gayrimenkul değerleme raporu kontrol sorumlusu alımı yapacağını duyurdu.

Gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için iş başvurusunda bulunacak olan adayların; SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansı’na sahip olmasına özen gösteren Kent Kurumsal, aynı zaman Türkiye genelinde, tüm şehirlerde gayrimenkul değerleme sektöründe tecrübe sahibi olmuş ve lisansa sahip gayrimenkul değerleme uzmanı personel alımı da yapacağını duyurdu.

Hem değerleme uzmanı kadrosu için, hem de kontrolör kadrosu için iş başvurusu yapacak olan adayların tecrübeli olmasına özen gösteren Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme, Cumartesi ve Pazar günlerinin tatil olduğunu, hafta içi ise 08.30 ile 18.30 saatleri arasında mesainin gerçekleştiğini, sahip olunacak sosyal yan haklar arasında araba, prim, kaza ve hayat sigortası, yemekhane ve yemek kartı haklarının bulunduğunu belirtirken, aylık alınacak maaş için de 5.000-6.000 Türk Lirası aralığında maaş alınacağını belirtiyor.

Yapılacak İş Tanımı

Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. kişi ve kuruluşlardan gelen talepler doğrultusunda görev verilen eksperlerin; gayrimenkul, gayrimenkul projesi ve gayrimenkule bağlı hak ve faydaların muhtemel değerinin belirlenmesi ve yazılı olarak rapor haline getirmesini talep ederken, hazırlanan raporların talep eden firma tarafından sunulan teknik şartnamelere uygun olması, hem hukuki, hem teknik, hem de mevcut durum için rapor içerisinde analiz ve uyumluluğun sağlanması, tamamlanarak talep eden firmaya iletilmesi konularında görev alacak gayrimenkul değerleme uzmanı ve kontrolör alımı yapacak.

İş Başvurusu

Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 26 Ekim 2017 tarihinde güncellenen ve 23 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek olan gayrimenkul değerleme uzmanı iş ilanı için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kent-kurumsal-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-gayrimenkul-degerleme-kontrol-sorumlusu-1837284

Aynı zamanda, gayrimenkuleks.com’da yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.