İGD, Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu Alımları Yapacak!

Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu iş ilanı yayınlayan İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. için tüm detaylar haberimizde...

İGD, Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu Alımları Yapacak!

Gayrimenkul ve Makine Değerlemesi alanında ülkemizde önde gelen değerleme şirketlerinden biri olan İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. gayrimenkul değerleme rapor kontrol biriminde istihdam etmek için personel alımları gerçekleştirecek.

Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu iş ilanı yayınlayan İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. için tüm detaylar haberimizde…

Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu İş İlanı Detayları

Türkiye geneli Gayrimenkul Değerleme alanında hizmet veren firma alım yapacağı kontrol uzmanlarının değerleme uzmanlarının hazırladıkları raporların, ayrıntılı, dikkatli ve özenli bir şekilde bilgi birikimi ve tecrübesi ile geniş veri arşivi desteği kapsamında kontrollerinin sağlanması, kontrol edilen raporların ilgili kurumlara eksiksiz ve hatasız bir şekilde teslim edilmesi işlerinin yapmasını istemektedir. Ayrıca bunlara ek olarak bağlı olunan grubun koordine edilmesi ve performans sistemine en uygun, en verimli ve etkin olarak kalite standartlarının en üst seviyesinde sağlanması istenmektedir.

İş İlanı İçin Aranan Kriterler

Başvuru yapacak tüm adayların Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansına sahip olması istenmektedir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak minimum 2 sene saha deneyimliliğin olması talep edilmektedir.

Rapor kontrol biriminde öncesinde çalışmış olmak, yine minimum 2 sene deneyimlilik aranmaktadır.

Adayların araştırma konusunda isteklerinin olması, takım çalışmalarında başarılı olmaları, performans bazlı çalışma sistemine uyum sağlamaları, analitik değerlendirme ve karşılaştırma yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Tüm adayların MS Office programları hakkında bilgi sahibi, donanımlı, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacak olup, başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları istenmektedir.

Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama ve Mimarlık bölümlerinden herhangi birisinden mezun olunması istenip, bu bölümler harici mezuniyet durumlarında başvurular değerlendirilmeyecektir.

İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 16 Ekim 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurular ise 7 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/istanbul-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-kontrol-sorumlusu-1890109

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.