Gürbağ A.Ş. Çok Sayıda Mühendis Alımları Yapacak!

Gürbağ Şirket, kadrosunda istihdam etmek için pek çok sayıda 2017 mühendis alımları gerçekleştiriyor.

Gürbağ A.Ş. Çok Sayıda Mühendis Alımları Yapacak!

Gürbağ Şirket, kadrosunda istihdam etmek için pek çok sayıda 2017 mühendis alımları gerçekleştiriyor.

Gürbağ Şirket, Harita Mühendisi, Saha Harita Mühendisi, Teknik Ofis Mühendisi, Üstyapı Saha Mühendisi, Teknik Ofis Şefi, Saha Elektrik Teknikeri, Kaba İşler Teknikeri ve daha bir çok alımlar gerçekleştiriyor.

Harita Mühendisi Alım Detayları

Saha aplikasyonlarının yapılmasında işlemlerinin kontrolleri, yapılan ölçümlerin kontrollerinin saplanması, proje ve AS-built projelerinin oluşturulma gibi işlerde görev alacak olan Harita Mühendisi alımları için üstyapı projeleri tercih edilerek en az 8 sene deneyimlilik aranmaktadır.

Tüm adaylardan total station ve diğer tüm Harita Mühendisliğinde kullanılan aletler kapsamında bilgi, donanım, deneyim, önceki dönemlerde kullanmışlık aranıp,  Netcad, Autocad ve MS Office programlarının ileri seviyede kullanılması istenmektedir.

Cezaevi Projesi deneyimi olan bireylerin yaptıkları başvurular ön değerlendirme kapsamına alınacaktır. Adayların Harita Mühendisliği bölümünden mezun, altyapı ve üst yapı imalat konularında teknik ofis kapsamında deneyimlerinin olması, superpoze yapabilicek tecrübe sahip olunması istenmektedir.

Erkek adayların ise askerlik ile ilişkilerinin kesilmiş olması istenmektedir.

Gürbağ Şirket alım yaptığı Harita Mühendislerini Sakarya’da istihdam edip, adayların bu lokasyona ulaşım sorunlarının olmamasını talep etmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/gurbag-a-s-harita-muhendisi-1819595?

Saha Mühendisi Alım Detayları

Saha Mühendisi alımlarında adaylar Mardin ili Nusaybin ilçesindeki TOKİ projesinde istihdam edilecekler.

Adayların en az 7 sene deneyimlilik istenmektedir. Tüm adayların İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olması, önceki dönemlerinde TOKİ konut şantiye işlerinde deneyim kazanmış olmaları, üstyapı alanında bilgi ve donanım sahibi, tünel kalıp başta yer almak üzere tüm kalıp sistemleri hakkında bilgisi ve öncesinde tecrübe kazanmış olunması istenmektedir.

Teknik ofis deneyimi olan bireylerin başvuruları ilk sırada değerlendirilecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/gurbag-a-s-saha-muhendisi-1830874?

Saha Harita Mühendisi Alım Detayları

Saha Harita Mühendisi alımlarında aranan belli başlı kriterler Harita Mühendisi alımlarındaki gibidir. Yine az 8 sene deneyimlilik aranmaktadır. Saha Harita Mühendisi alımlarında şirket adayları Bursa’da istihdam edecektir.

Üstyapı Saha Mühendisi alımları için en az  5 sene tecrübe aranmaktadır. Bu mühendis iş ilanı için en az 5 sene deneyimlilik aranmaktadır.

Kaba İşler Teknikeri alımları için en az 10 sene tecrübelilik aranmaktadır. Adayların Meslek Yüksek Okullarının inşaat bölümlerinden mezun olması talep edilmektedir. Adaylar Cezayir’de istihdam edilecekler.

Teknik Ofis Şefi alımlarında Sakarya’da, Saha Elektrik Teknikeri benzer şekilde Sakarya Ferizli İlçesinde istihdam edilecektir.

Gürbağ Şirketin tüm iş ilanlarına aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gurbag-a-s-is-ilanlari-c5942-p30825/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.