KariyerForm Gayrimenkul Kontrolör İş İlanı Yayınladı

Form Gayrimenkul Kontrolör İş İlanı Yayınladı

Form Gayrimenkul, bünyesinde istihdam etmek için kontrolör alımları yapacağını açıkladı.

Form Gayrimenkul, bünyesinde istihdam etmek için kontrolör alımları yapacağını açıkladı.

Denetmek/Kontrolör iş ilanı yayınlayan Form Gayrimenkul kapsamında tüm detaylar haberimizde..

Kontrolör İş İlanı Detayları

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı/ Uzmanları tarafından hazırlanan değerleme raporlarının teknik ve değer kontrollerinin yapılması ve sonrasında ilgili kurumlara iletilmesinin sağlanması, raporların kontrol sürecinde banka yetkilileri ile birlikte uzmanlarla iletişim kurulması, rapor standartlarını Form Gayrimenkul standartlarına taşınması görevleri yapılacaktır.

Türkiye genelinde toplamda 9 adet bölge müdürlüğü yer alan Form Gayrimenkul, kontrolör olarak istihdam etmek üzere iş ilanı yayınladı. Söz konusu iş ilanına başvuru yapacak adaylardan Ankara lokasyonlu ikamet eden ya da edebilecek olan kişilerin başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Belge Şartı

Ayrıca yine başvuru yapacak adayların Gayrimenkul Değerleme Uzmanı lisansına sahip olmaları istenmektedir. İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Mimarlık ya da Şehir Bölge Planlama bölümlerinden mezun olan adayların başvuruları da ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır.

Erkek Adaylarda Askerlik Şartı

Mesleki tecrübesi bulunma zorunluluğu olmamakla birlikte, olan adayların mutlaka CV’lerinde belirtmelerini isteyen Form Gayrimenkul, başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir. Adayların kesinlikle bankaların rapor kontrol süreçleri işleyişleri hakkında deneyim sahibi olmaları istenmektedir.

Sürekli ve Tam Zamanlı İstihdam

Adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı tanıyacak olan Form Gayrimenkul’ün bölge müdürlükleri Ankara, İstanbul, Bursa, Adana, Samsun, Elazığ, Kayseri, İzmir ve Antalya’da bulunmaktadır.

Form Gayrimenkul tarafından 16 Ekim 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurular ise 04 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/form-gayrimenkul-denetmen-1888026

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

one × four =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et