Donatı Gayrimenkul Değerleme, Birçok Şehirde Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

1998 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul değerleme firmaları arasında yer alana Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş. gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek.

SON BAŞVURU TARİHİ 13 EKİM!

1998 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul değerleme firmaları arasında yer alana Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş. gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek.

Gayrimenkul değerleme sektöründe 1998 yılından bu yana hizmet veren Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., değerleme alanında gerekli teknik donanım, bilgi birikimi, tecrübe, uzman kadro ile birlikte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) lisansına sahip. Merkezi İstanbul’da olan Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Türkiye’nin 8 farklı bölgesinde yer alan Bölge Müdürlükleri ile birlikte gayrimenkul değerleme hizmeti veriyor.

Firma tarafından yayınlanan iş ilanında Balıkesir, Çanakkale, Gaziantep, Hatay, İstanbul ve Malatya’da kadrolu veya sözleşmeli olmak üzre SPK ve SPL tarafından sınav karşılığı hak edilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı’na hakim, gayrimenkul değerleme uzmanı arayışı gerçekleştiriyor.

Gayrimenkul değerleme sektöründe en az 1 yıllık iş tecrübesi bulunan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, iş başvurusu gerçekleştiren adayların gayrimenkul değerleme esaslarına ve yasal mevzuata hakim olmasına, aktif olarak otomobil kullanabilmesine ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmasına önem veriyor.

İş başvurusu yapan adayların planlama konusunda, iş takibi konusunda ve zaman yönetimi konusunda hassas olmalarına dikkat eden firma, adayların ikili ilişkilerde ve insan ilişkilerinde başarılı olmasına, takım çalışması ile uyumlu olabilmesine, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilmesine de önem veriyor.

İş ve İş Başvurusu Detayları

Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., işe alım gerçekleştireceği adayların SPK ve BDDK düzenlemeleri çerçevesinde her tarzda gayrimenkul için değerleme raporlarının;

  • Rapora konu olan gayrimenkulün yerinde incelenmesi,
  • Resmi kurumlarda gayrimenkulün hukuki durumunun incelenmesi,
  • Tespitlerin yapılması, çevre koşullarının analiz edilmesi ile birlikte bağımsız ve tarafsız olarak, bankalar tarafından talep edilen düzende ekspertiz raporunun hazırlanmasını talep ediyor.

Firma tarafından 11 Ekim 2017 Çarşamba günü itibariyle açılan bu iş ilanına 13 Ekim 2017 Cuma gününe kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/donati-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1842717

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.