Detay Taş. Değ. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı

Detay Taşınmaz Değerleme ve Danışman A.Ş., Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları yapacağını duyurdu.

Detay Taş. Değ., Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Yayınladı!

Arsadan tarlaya, konuttan fabrikaya, dükkandan lojistik yapılara, hastaneden akaryakıt istasyonuna ve benzeri gibi her türlü gayrimenkulün değerleme çalışmalarını yapan ve bünyesinde kadrolu ve sözleşmeli uzmanlar barındıran Detay Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları yapacağını duyurdu.

15.000’den fazla hazırlanan rapor sayısı ve 10.000’den fazla kontrolü yapılan değerleme raporu sayısı olan Detay Taşınmaz Değerleme, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı yayınladı.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Detayları

SPK ve BDDK lisanslarına sahip, kendini her geçen gün büyüten firma, İstanbul’da ikamet eden değerleme uzmanları aramaktadır.

Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı ile Türkiye Geneli Çözüm Ortağı Değerleme Uzmanı kapsamında çalışma arkadaşları aradıklarının duyurusunu yapan firma, başvuru yapacak adaylar için bir takım şartlar sunmuştur.

  • Bireylerde aranan kriterlerden biri üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunmasıdır. Bu bölümler; Harita Mühendisliği, Bölge ve Şehir Planlama, İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık olarak açıklanmıştır.
  • Tüm adayların SPK Lisanslarının olması zorunludur.
  • Bireylerin MS Office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip olması, kullanabiliyor olması, programlara hakimiyetin güçlü olması gerekmektedir.
  • Gayrimenkul Değerleme alanında en az 3 sene tecrübe aranmaktadır. Tecrübesi olmayan adaylar ile iletişme geçilmeyecektir.
  • Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı için aranan şartlar arasında B sınıfı ehliyetlerinin bulunması talep edilip, aynı zamanda da aktif araç kullanabilmeleri istenmektedir. Yine söz konusu alım için bireylerin seyahat engellerinin olmaması istenmektedir.
  • İletişim yetenekleri kuvvetli, temsil ve müzakere becerilerinin ise gelişmiş olması istenmektedir.
  • Sorumluluk bilinci yerinde, öğrenmeye ve gelişmeye her zaman açık olunmalıdır.
  • Başvuruda bulunacak erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

Yapılacak işler; değer tespitine konu olan gayrimenkulün sahada incelemesinin yapılması, gayrimenkule ilişkin resmi kurumlarda gerekli olan incelemelerinin gerçekleşmesi, mahal durumu ve yasal durumlarının karşılaştırmasının yapılması, söz konusu değer ile ilgili araştırmanın gerçekleştirilmesi, uygun değerleme yöntemi ile kıymet takdirinin gerçekleştirilmesi ve bunun rapor haline getirilmesidir.

Detay Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 11 Eylül 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurular ise 9 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/detay-tasinmaz-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1868548

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.