Kariyer Demyol İnşaat Harita Mühendisi İş İlanı Yayınladı!

Demyol İnşaat Harita Mühendisi İş İlanı Yayınladı!

Demyol İnşaat Taah. Mad. Nak. Pet. En. San. Ticaret A.Ş. harita mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Demyol İnşaat Taah. Mad. Nak. Pet. En. San. Ticaret A.Ş. harita mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Demyol İnşaat Bingöl’ün Genç ilçesinde yeni bir projeye başlıyor. Firmanın uzun süreli aldığı yol yapım projesi için harita mühendisi iş ilanı duyurusunda bulundu.

Harita Mühendisi Alımları için Adaylarda Aranan Kriterler Nelerdir?

Demyol İnşaat’ın duyurusunu yaptığı harita mühendisi alımları için başvuru yapacak adayların üniversitelerin harita mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Adaylar Bingöl/Genç’te istihdam edilecekler. Yol projelerinde geçmiş dönemlerde çalışılmış olma koşulunu firma adaylara sunmamıştır. Ancak adaylar geçmiş dönemlerde çalışıp, deneyim sahibi olmuşlar ise firma o adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır.

MS Office ve AutoCad Programlarına Hakimlik!

Adayların MS Office ve AutoCad programları hakkında bilgi sahibi ve ileri düzeyde kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Bahse konu programlar konusunda bilgisi olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. İş disiplini hakkında kendine güvenen ve o konuda başarılı olunması gerekmektedir. Yine benzer şekilde adayların ekip çalışmalarına uyum sağlayabiliyor olmaları gerekmektedir. Sahada görev alacak adaylar için bu kriter çok önemlidir.

Adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler. Hesaplamaların hızlı ve doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Yol projelerinde planlama ve ekip arkadaşları ile koordinasyon sürekli olarak sağlanabilmelidir.

Erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş yahut tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmamış adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Uzun dönemli yol projesi için askerlik engelinin olmaması gerekmektedir.

En Az 3 Yıl Tecrübe!

Demyol İnşaat firmasının yol projesinde harita mühendisi olarak çalışmak isteyen adayların söz konusu iş hakkında en az 3 yıl deneyim sahibi kazanmış olmaları gerekmektedir.

B Sınıfı Sürücü Belgesi Koşulu!

Demyol İnşaat Firması B sınıfı sürücü belgesi olan adayların başvurularını değerlendirmeye alacak. Adayların sürekli ve aktif bir şekilde araç kullanabiliyor nitelikte olmaları gerekmektedir. Yani adayların seyahat engellerinin bulunmaması gerekmektedir.

Harita Mühendisi İş İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Demyol İnşaat firmasının yol projelerinde görevlendirilmek üzere duyurusunu yaptığı harita mühendisi alımı için başvurular 14 Mayıs 2017 Pazar günü sona erecektir.

Harita Mühendisliği ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Harita Mühendisi iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/demyol-ins-taah-mad-nak-pet-en-san-tic-a-s-harita-muhendisi-1750659

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

4 × two =

5,349BeğenenlerBeğen
8,764TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,673TakipçilerTakip Et