GayrimenkulEks

Çınar Taşınmaz Değerleme Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

Çınar Taşınmaz Değerleme Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. 31 farklı şehirde istihdam etmek üzere Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

İşin İşleyişi Nasıl?

Sürekli ve tam zamanlı olarak bünyesinde istihdam etmek üzere Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapacağını duyuran Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’nin bahse konu ilanına başvuru yapacak adaylar Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) düzenlemelerini farklı bir çok türde gayrimenkulün değerleme raporlarının hazırlanmasını yapacak. Rapor hazırlamalarının bağımsız bir şekilde yapılmasını isteyen Çınar Taşınmaz Değerleme adayların sektördeki şartların analizlerini de çıkartmasını talep edecektir. Ayrıca boş arazi ve geliştirilmiş proje değeri, en fazla ve en iyi kullanım değeri analizleri gibi pek çok çeşit analizleri de isteyecek olan Çınar Taşınmaz Değerleme iş başvurusunda bulunan ekip arkadaşları için merkez dışı illerde ikamet ediyorlar ise başvurusu kabul edilenlere şirket tarafınca değerleme eğitimleri verilecektir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı’nda Aranan Kriterler Nelerdir?

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş alımına başvuru yapacak adaylarda herhangi bir tecrübe kriteri aranmamaktadır. Adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olup kadrolu ya da Çözüm Ortağı olarak çalışacaklar. Çınar Taşınmaz Gayrimenkul adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmasını ya da Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ya da Konut Değerleme Uzmanlığı sınavlarını başarı ile tamamlamış ve lisans belgesi almayı hak etmiş olmalarını talep etmektedir. Mezun şartı aranan bölümler nelerdir? Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Şehir, Bölge ve Planlama, Gayrimenkul ve Varlık Değerleme, Yapı Öğretmenliği bölümleridir.

Benzer Haber:  Görsev Yapı, Part-Time Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Alacak!

Söz konusu iş ilanına başvuru yapacak adayların gayrimenkul değerleme konusunda bilgi sahibi olması ve ilgisinin olması gerekmektedir. Ayrıca adayların iyi derecede MS Office uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir. B sınıfı ehliyet hak kazanmış ve aktif bir şekilde araç kullanabilen adayları tercih edecek olan Çınar Taşınmaz Değerleme adayların seyahat engellerinin bulunmamasını istemektedir. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 2 yıl süre ile tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Başvurular 30 Mart 2017 Perşembe günü sona erecektir.

Gayrimenkul Değerleme ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Gayrimenkul Değerleme Uzman alım ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilani/cinar-tasinmaz-degerleme-ve-musavirlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1722151
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
Başbakan Yıldırımdan O Dev Projeye Ziyaret!
Kira Stopajlarına İndirim!
Halkbank’tan 180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
Kentsel Dönüşüm Atıklarında Kansorejen Madde Tespiti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ