Vakıf Gayrimenkul Değerleme, Uzman Alımı Yapacak!

Vakıfbank'ın iştiraki olan Vakıf Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul değerleme lisansına sahip değerleme uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Vakıf Gayrimenkul Değerleme, Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak

Vakıfbank’ın iştiraki olan Vakıf Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul değerleme lisansına sahip değerleme uzmanı alımı gerçekleştirecek. İşte bahsi geçen iş ilanına dair merak edilen tüm detaylar!

Vakıfbank’ın iştiraki olarak hizmet veren Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş., gayrimenkul değerleme uzmanı alımı gerçekleştirmek amacıyla iş ilanı oluşturdu. Adana, İzmir ve Konya şehirlerinde gerçekleştirilecek uzman alımı için kurumun talepleri ise şu şekilde;

Firmanın Tercih Yapacağı Personeller İçin Detaylar

Adana, İzmir ve Konya şehirlerinde istihdam edilecek olan gayrimenkul değerleme uzmanlarının, üniversitelerin Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planalama, Harita Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun olmuş olması talep edilmektedir.

SPL Lisansına sahip olan adayların başvuru gerçekleştirmesini talep eden banka, aynı zamanda aktif olarak araç kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip olan, askerliğini yapmış ve seyahat engeli bulunmayan adaylar ile çalışmak istiyor.

İlanda belirtilen bu şartları sağlamayan adayların gerçekleştireceği iş başvurusunu dikkate almayacağını belirten Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Gayrimenkul Değerleme SPL Lisansına sahip adayların, 6 Temmuz Perşembe gününe kadar aşağıda belirteceğimiz bağlantı vasıtasıyla CV’lerini göndererek iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Adana için istihdam edilecek uzmanların Seyhan ilçesinde, İzmir için istihdam edilecek uzmanların Çankaya ilçesinde, Konya için istihdam edilecek uzmanların ise Meram bölgesinde istihdam edileceği, firmanın belirttiği iş ilanı detayları arasında yer almaktadır.

Yapılacak İşin Tanımı

Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş., işe alım gerçekleştireceği gayrimenkul değerleme uzmanlarının, mevcut müşterilerin sahip olduğu konut ve arsalar için mesleki etik kurallarına ve iş disiplinine uygun raporlamaların yapılması, incelemelerin gerçekleştirilmesi konusunda hizmet verecek adaylar ile çalışmayı talep ediyor.

Son başvuru tarihi 6 Temmuz olan iş ilanına aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-gayrimenkul-degerlenme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1785165

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isim kısmını doldurun.