Ziraat Katılım’dan Konut Finansmanı Kampanyası

Ziraat Katılım Bankası, müşterilerinin bütçelerini zorlamadan ev sahibi olmaları, kurdukları ev hayallerinin artık gerçekleşmesi ya da ikinci evlerini alabilmeleri için uygun vade ve faiz oranları ile konut kredisi imkanı sunuyor.

Ziraat Katılım Bankası, müşterilerinin bütçelerini zorlamadan ev sahibi olmaları, kurdukları ev hayallerinin artık gerçekleşmesi ya da ikinci evlerini alabilmeleri için uygun vade ve faiz oranları ile konut kredisi imkanı sunuyor.

Müşterilerimizin her zaman yanındayız diyen Ziraat Katılım Bankası 120 ay vade seçenekleri sunuyor. Ziraat Katılım Bankası konut kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireylere çeşitli ödeme seçenekleri, çeşitli vade süreleri ve kendilerine en uygun ödeme planı olacak şekilde seçenekler sunuluyor.

Ev sahibi olmak artık eskisi zor değil diyen Ziraat Katılım Bankası müşterilerini düşünüyor, onların ev hayalini gerçekleştirmek istiyor.

Ziraat Katılım Bankası Konut Kredisi

Ziraat Katılım Bankası Konut Kredisi imkanından yararlanmak isteyen müşteriler, yeni satın alacakları evin değerinin yüzde 80’i kadar finansman sağlayabiliyor. Eğer kendilerine ait bir eviniz bulunuyorsa evin yüzde 100’lük karşılığı kadar finansman sağlayabilme avantajınız da mümkün. Peki Konut kredisinden nasıl faydalanılır? İlk olarak yapmanız gereken bankanın şubesine gidip, ilgili çalışan ile görüşmeniz. Size konut kredisi vade seçenekleri, konut kredisi faiz oranları, örnek konut kredisi ile bilgiler vereceğiz.

Ziraat Katılım Bankası konut kredisi başvurusu yapmanız için ilk olarak şubeye giderken yanında bankanın sizden talep ettiği belgeleri yanınızda getirmeniz gerekiyor. Peki konut kredisi başvurusunda bulunması gereken belgeler nelerdir? İlk olarak başvuru formu. Başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Yanınızda kimlik cüzdanınızın, eğer yoksa sürücü belgeniz bulunması, gelir durumunuzu gösteren bir belgenin bulunması, evin tapusunun fotokopisinin bulunması gerekiyor. Banka müşterilerinin gelir durumlarına göre çeşitli ödeme seçenekleri avantajları sunuyor.  Banka müşterisinden gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebiliyor. Kefil isteme durumuna göre kefilinizi önceden belirlemeniz konut kredisini hızlıca çekme işlemlerini kolaylaştırır.

Pek çok finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. 20.000 TL konut kredisi, 50.000 TL konut kredisi, 75.000 TL Konut Kredisi, 100.000 TL Konut Kredisi ve benzerleri. İlk olarak size ne kadarlık miktar gerekiyor onu belirlemeniz gerekiyor. Aksi durumda, yani az veya fazla kredi çekmeniz durumunda olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz. Satın alacağınız evin değerinden daha az miktarda kredi talebinde bulunduğunuzda evin diğer alan parasını ödemekte zorluk çekebilirsiniz. Ya da fazla kredi çekmeniz durumunda kredi taksitlerini ödemekte zorluk çekebilirsiniz. Sizlerin ilk yapması gereken önceliklerini belirlemeniz, daha  sonra aylık gelir durumunuza göre banka çalışanları ile birlikte çeşitli seçenekler hakkında bilgi almanız ve en uygun konut kredisinden faydalanmanız.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.