Ziraat Katılım’dan Avantajlı İhtiyaç Finansmanı!

Ziraat Katılım Bankası, düzenlediği tüketici finansmanı kampanyası ile birlikte avantajlı kâr payı oranları ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor! İşte Ziraat Katılım Bankası tarafından düzenlenen tüketici finansmanı kampanyasına dair tüm detaylar!

Ziraat Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte avantajlı kâr payı oranları ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor! İşte Ziraat Katılım Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç finansmanı kampanyasına dair tüm detaylar!

Ziraat Katılım Bankası, yeni düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte acil nakit ihtiyacı hissetmeniz halinde avantajlı kâr payı oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Düzenlenen ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte sağlık masrafları, eğitim masrafları, tadilat masrafları, tatil masrafları, seyahat masrafları, hac ve umre masrafları, borç kapatma, beyaz eşya alışverişi, mobilya alışverişi gibi tüm ihtiyaç durumlarınız için nakit desteği sunan Ziraat Katılım Bankası, 48 aya kadar uzanan uzun vade seçenekleri eşliğinde ödemelerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Ziraat Katılım Finansman Başvurusu

Ziraat Katılım Bankası’ndan temin edeceğiniz ihtiyaç finansmanı için gerçekleştireceğiniz başvuru aşamasında yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın, aylık gelir durumunuzu gösteren gelir belgenizin ve ikâmet adresinizi gösteren, son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş bir faturanın bulunması gerekiyor.

Ziraat Katılım Bankası, müşterilerinden finansman başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmuyor. Lakin gerekli görüldüğü durumlarda yukarıda bahsettiğimiz belgeler kefil için de talep ediliyor.

Ziraat Katılım Bankası 5.000 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Ziraat Katılım Bankası’dan 24 ay vade seçeneği ile 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanı temin etmeniz halinde, aylık uygulanacak sabit kâr payı oranı yüzde 1,15 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 246 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Aynı zamanda vade tercihinizin 48 ay olması halinde, sabit faiz oranında bir değişiklik yapmayan Ziraat Katılım Bankası, aylık 143 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Bu ödeme planı; 29 Temmuz 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak GayrimenkulEks ziyaretçileri tarafından özel oluşturulmuştur.

http://www.ziraatkatilim.com.tr/Sayfalar/hesaplama-araclari.aspx

Aynı zamanda siz de internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bankalar tarafından sunulan kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.