Vakıfbank Taşıt Kredisi

Vakıfbank, kuruluş yıldönümüne özel müşterilerinin alacağı sıfır kilometre otomobiller için taşıt kredisi imkanı sunuyor.

Vakıfbank Taşıt Kredisi

Vakıfbank, kuruluş yıldönümüne özel müşterilerinin alacağı sıfır kilometre otomobiller için taşıt kredisi imkanı sunuyor.

Vakıfbank taşıt kredisi kapsamında müşterilerine özel avantajlar sunuyor. Sıfır kilometre otomobil almayı düşünen, hayalini kuran bireyler için çok iyi bir fırsat olan bu kampanyada çeşitli kredi ödeme imkanları sunuluyor.

Vakıfbank Taşıt Kredisi 5 Farklı Ödeme Seçeneği!

Vakıfbank, müşterilerinin aylık gelir bütçelerine göre kredi ödeme planları yapıp, tercihi müşteriye bırakıyor. Banka 5 farklı ödeme seçeneği sunuyor.

Bunlardan biri aylık eşit taksitli taşıt kredisi kampanyası. Bu seçeneği tercih eden müşteriler her ay eşit şekilde kredi taksit ödemelerini kabul etmiş oluyor.

Diğer bir seçenek 3 ay ödemesiz dönemli taşıt kredisi. Bunu tercih eden bireyler kredi çektiği andan sonraki 3 ay içerisinde herhangi bir kredi ödemesi yapmayıp, ödemeler 3 ay sonra başlıyor. Kredi nakdi eline geçip, işlerini düzen içerisinde koymak isteyen bireyler için bu ödeme seçeneği çok büyük avantaj.

Diğer bir ödeme seçeneği 3 ayda bir ödemeli taşıt kredisi. Maaş ödemeleri 3 ayda bir yapılan müşterilerin en çok tercih ettiği bu ödeme planı seçeneği uygun faizli oranlarda sunuluyor.

Diğer ödeme seçenekleri ise son taksidin balon ödemesi şeklinde yapılması ve değişen taksit ödemeleri şeklindedir. Müşteriler diledikleri ödeme planını tercih edebiliyor.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu ve Detayları

Vakıfbank taşıt kredisinden yararlanmak isteyen bireylerin bankadan temin edebilecekleri kredi tutarı aracın değerine göre değişiklik gösteriyor.  50.000 TL’nin altında bir fiyatı olan otomobiller için banka aracın tutarın %70’i kadar finansman imkanı sunuyor. Ancak 50.000 TL ve üzerinde fiyatı olan otomobiller için aracın tutarının 50.000 TL’ye olan kısmı için yine %70 geriye kalan tutarı için %50’si kadar hesap yapıyor. Örnek olarak 150.000 TL fiyatı olan bir otomobil için 50.000 TL üzerinden %70’i yani 35.000 TL, geriye kalan 100.000 TL için ise %50 yani 50.000 TL kredi imkanı veriyor. Toplamda 85.000 TL taşıt kredisi vermiş oluyor.

Uygun faizli taşıt kredisi imkanı sunan Vakıfbank %1,08’den başlayan faiz oranları uyguluyor. Çeşitli ödeme seçenekleri, bankanın müşterisine özel sunduğu faiz oranları ile en uygun taşıt kredisi vermeyi hedefleyen banka müşterilerden kefil talep etmiyor. Hayat sigortası yaptırılmasının da zorunlu olmadığı söz konusu krediye başvuru yapmak için banka şubesine gitmek gerekiyor.

Vakıfbank taşıt kredisi başvuru esnasında müşterilerin yanlarında TC kimlik numaralarının yazılı olduğu sürücü belgesi ya da kimlik belgesi, satın alacakları taşıtın belgelerini yanında getirmeleri gerekiyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.