BankalarŞekerbank'tan Taşıt Kredisi Kampanyası

Şekerbank’tan Taşıt Kredisi Kampanyası

Şekerbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte yaza arabasız girmeyin diye düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sağlıyor.

Şekerbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte yaza arabasız girmeyin diye düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sağlıyor.

Hayallerinizde yer alan otomobile hem sıfır kilometre olarak, hem de ikinci el olarak kavuşmanıza olanak sağlayan Şekerbank, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde taşıt kredisi olanağı sağlıyor. Taşıt kredisi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil talebinde bulunmayan Şekerbank, satın alacağınız otomobilin üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek gerekli teminatı sağlıyor.

15 Yaşına Kadar İkinci El Otomobillere Kredi!

Sıfır kilometre otomobiller için temin edilebilen Şekerbank taşıt kredisi, aynı zamanda 15 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için de temin edilebiliyor. Sıfır kilometre otomobillerde satın alınacak otomobilin proforma faturası üzerinden hesaplanan kredi tutarı, ikinci el otomobil alımlarında ise satın alınacak otomobilin sahip olduğu kasko değeri üzerinden hesaplanıyor.

Ne Kadar Taşıt Kredisi Çekilebilir?

Şekerbank, satın alacağınız otomobilin baz aldığı değeri üzerinden bir tutar hesaplaması yaparak, en fazla bu tutara kadar kredi kullanmanıza olanak sağlıyor. Hem sıfır kilometre otomobillerin, hem de on beş yaşına kadar olan ikinci el otomobillerin sahip oldukları değer için ilk 50.000 Türk Lirası tutarındaki kısım için en fazla yüzde 70 oranında kredilendirme olanağı sağlayan Şekerbank, 50.000 Türk Lirası’nı aşan kısım için de yüzde 50’sine kadar kredilendirme olanağı sağlamaktadır.

Şekerbank Kefilsiz Taşıt Kredisi Başvurusu

Şekerbank’tan temin edeceğiniz taşıt kredisinin başvuru aşamasında herhangi bir kefil şartı bulunmazken, satın alım gerçekleştireceğiniz otomobil üzerine rehin tesisi teminat olarak yetmektedir. En uygun taşıt kredisi kapsamında Şekerbank’tan temin edeceğiz taşıt kredisi için banka personelinin size temin edeceği başvuru formunu doldurduktan sonra kimliğinizin fotokopisi, gelir durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz, sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura ve ikinci el otomobiller için de ruhsat fotokopisini personele teslim ederek, kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Faiz Oranları

Şekerbank’tan temin edeceğiniz taşıt kredisinin ödeme planını oluştururken, tercih edeceğiniz vade seçeneğine göre özel ödeme planı oluşturulmaktadır.

  • 3 ay ila 24 ay arasındaki vade seçenekleriniz için aylık yüzde 1,48 oranında,
  • 25 ay ila 36 ay arasındaki vade seçenekleriniz için aylık yüzde 1,53 oranında,
  • 37 ay ila 48 ay arasındaki vade seçenekleriniz için aylık yüzde 1,55 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır.

Şekerbank Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Şekerbank’tan temin edeceğiniz 25.000 Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için;

  • 24 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde, aylık yüzde 1,48 oranındaki faiz uygulaması ile taksit tutarınız 1.288 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.
  • 36 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde, aylık yüzde 1,53 oranındaki faiz uygulaması ile taksit tutarınız 955 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.
  • 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde, aylık yüzde 1,55 oranındaki faiz uygulaması ile taksit tutarınız 792 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

3 × 2 =

5,231BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
248TakipçilerTakip Et
1,498TakipçilerTakip Et