Bankalar QNB Finansbank'tan Hem Sıfır Km Hem De 8 Yaşına Kadar Tüm Araçlara...

QNB Finansbank’tan Hem Sıfır Km Hem De 8 Yaşına Kadar Tüm Araçlara Taşıt Kredisi!

QNB Finansbank, düzenlediği taşıt kredisi ürünü ile birlikte hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el araç alımlarınızda gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

QNB Finansbank, düzenlediği taşıt kredisi ürünü ile birlikte hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el araç alımlarınızda gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

QNB Finansbank, 0 kilometre otomobiller için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve 5 yaşına kadar olan araçlar için de 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda 6 ila 8 yaş arasında olan araçlar için de araç yaşı ile vade süresinin toplamının 10 yılı aşmamasına özen gösteriyor.

Sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebilen taşıt kredisi, hem binek araçlar, hem de hafif ticari araç modelleri için temin edilebiliyor. 0 kilometre otomobiller için anahtar teslim bedelinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar taşıt kredisi olanağı sunan QNB Finansbank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 80’ine kadar taşıt kredisi çekmenize olanak sağlıyor. İkinci el otomobiller için de kredi değeri olarak kasko değerini baz alarak hesaplama yapan QNB Finansbank, hesaplama yöntemini sıfır kilometre otomobiller için olduğu gibi uyguluyor.

Kefilsiz taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlayan QNB Finansbank, vade süresi boyunca satın alacağınız araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, satın alım aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İpotek tesis ücreti, kasko masrafı, kredi tahsis ücreti gibi kredi masraflarınızı da kredi vade süresi boyunca düşük faiz oranı ile taksitlendirmenize olanak sağlayan QNB Finansbank, ödeme planınızı kendi gelir durumunuza göre şekillendirmenizi, isterseniz sabit faizli ödeme planı, isterseniz de esnek bir ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

QNB Finansbank 20.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’ın sunduğu taşıt kredisi ürününden faydalanarak 20 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi çekmeniz ve bu kredi için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 602,66 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 5 Eylül 2017 Salı günü itibariyle GayrimenkulEks ziyaretçileri için özel olarak aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

http://www.qnbfinansbank.com/hesap-makinesi/kredi-hesap-makinesi.aspx?ref=WEB_FB_tasit#kredi-arac

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi türleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,437BeğenenlerBeğen
9,072TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,740TakipçilerTakip Et