Paraftan Koçtaş ve Fatura Kampanyası

Halk Bankası birçok avantaj sunduğu Parafkart için 2018 yılı kampanyalarını başlattı. Paraf ile İgdaş fatura ödemeleri 5 taksite bölünürken Koçtaş’ta 12 taksit fırsatı sunuldu.

2018 yılının Parafkart kampanyaları Halk Bankası tarafından duyuruldu. İgdaş ile yapılan anlaşma gereği igdas.com.tr, İgdaş vezneleri veya Halk Bankası internet şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde 5 taksit imkanı bulunuyor. Koçtaş sitesi üzerinden Parafkart ile yapılacak alışverişlerde alt limit 100 TL olmak kaydı ile +10 taksit ile 12 taksite kadar yararlanabiliyor.

Kampanyalarda 100 TL Limiti

Parafkart ile İgdaş kampanyasından faydalanabilmek için İGDAŞ yazıp kartınızın son 6 numarasını da ekledikten sonra 3404’e sms göndermeniz gerekiyor. SMS’in kartın gerçek sahibi tarafından yani bankada kayıtlı cep telefonu numarası ile gönderilmesi gerektiği belirtiliyor. Halk Bankası’ndan gelen onay mesajı sonrası kampanyaya katılımınız sağlanmış olacak. 6 Aralık 2017 tarihinde başlayan kampanya 31 Mayıs 2018 tarihinde son bulacak. Bu tarihler arasında yapacağınız fatura ödemelerinde en az 100 TL olmak kaydı ile 4 taksit, üst limit olarak 50 Bin TL ödemelere 5 taksit yapılacak. Kampanya için Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri için sms ücreti alınmayacak.

Paraf Kart ile Sanal POS Ödemeleri Dahil

Paraf’ın 2018 kampanyalarından birisi de Koçtaş ile yapılan anlaşma oldu. ode.koctas.com.tr sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde 12 taksite kadar ödeme kolaylığı sağlanıyor. En az limit olarak 100 TL olarak belirlenirken 10 taksit ile 12 taksite kadar ödemeler bölünebiliyor. Kampanya için üst limit olarak ise 90 Bin TL sınırı getirildi. İptal işlemi yapılması halinde müşteri kampanyadan faydalanamayacak. Ödeme limitinin 90 Bin TL’yi aşması durumunda ödeme parçalara ayrılabilecek. Fırsattan yararlanmak için son gün 28 Şubat 2018 olarak açıklandı.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.