GayrimenkulEks

Paraftan Koçtaş ve Fatura Kampanyası

Halk Bankası birçok avantaj sunduğu Paraf kart için 2018 yılı kampanyalarını başlattı. Paraf ile İgdaş fatura ödemeleri 5 taksite bölünürken Koçtaş’ta 12 taksit fırsatı sunuldu.

Paraftan Koçtaş ve Fatura Kampanyası

Halk Bankası birçok avantaj sunduğu Paraf kart için 2018 yılı kampanyalarını başlattı. Paraf ile İgdaş fatura ödemeleri 5 taksite bölünürken Koçtaş’ta 12 taksit fırsatı sunuldu.

2018 yılının Paraf kart kampanyaları Halk Bankası tarafından duyuruldu. İgdaş ile yapılan anlaşma gereği igdas.com.tr, İgdaş vezneleri veya Halk Bankası internet şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde 5 taksit imkanı bulunuyor. Koçtaş sitesi üzerinden Paraf ile yapılacak alışverişlerde alt limit 100 TL olmak kaydı ile +10 taksit ile 12 taksite kadar yararlanabiliyor.

Kampanyalarda 100 TL Limiti

Paraf kart ile İgdaş kampanyasından faydalanabilmek için İGDAŞ yazıp kartınızın son 6 numarasını da ekledikten sonra 3404’e sms göndermeniz gerekiyor. SMS’in kartın gerçek sahibi tarafından yani bankada kayıtlı cep telefonu numarası ile gönderilmesi gerektiği belirtiliyor. Halk Bankası’ndan gelen onay mesajı sonrası kampanyaya katılımınız sağlanmış olacak. 6 Aralık 2017 tarihinde başlayan kampanya 31 Mayıs 2018 tarihinde son bulacak. Bu tarihler arasında yapacağınız fatura ödemelerinde en az 100 TL olmak kaydı ile 4 taksit, üst limit olarak 50 Bin TL ödemelere 5 taksit yapılacak. Kampanya için Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri için sms ücreti alınmayacak.

Sanal POS Ödemeleri Dahil

Paraf’ın 2018 kampanyalarından birisi de Koçtaş ile yapılan anlaşma oldu. ode.koctas.com.tr sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde 12 taksite kadar ödeme kolaylığı sağlanıyor. En az limit olarak 100 TL olarak belirlenirken 10 taksit ile 12 taksite kadar ödemeler bölünebiliyor. Kampanya için üst limit olarak ise 90 Bin TL sınırı getirildi. İptal işlemi yapılması halinde müşteri kampanyadan faydalanamayacak. Ödeme limitinin 90 Bin TL’yi aşması durumunda ödeme parçalara ayrılabilecek. Fırsattan yararlanmak için son gün 28 Şubat 2018 olarak açıklandı.

Benzer Haber:  Şok’tan CardFinans’la Yapacağınız Alışverişlerde 25TL Parapuan Fırsatı!
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Diyarbakır Sur İçin Yeni Dönem Başlıyor!
Dikkat! 1 Haziran’dan Sonra O Binalara Yapı Ruhsatı Verilmeyecek!
3. Havalimanı İle Bilet Fiyatları Düşecek Mi?
3 Yönetmelik Değişti! Artık Ön Ödemeli Konut Satışlarında Sigorta Zorunluluğu Var!
87.000 Asansöre Kırmızı Etiket, Firmalara ise 7 Milyon TL Ceza
Gebze-Darıca Metro Hattı İçin İhale Tarihi Belirlendi!
İnşaat Sektörü Dünya Çapında Büyümesini Sürdürecek!
2018 TOKİ Malatya Darende Konutları! Son Başvuru: 30 Mart!
Dar Gelirliler için 285 TL’den Başlayan Taksitle 2018 Kars Sarıkamış Konutları!
İşte Dünya Borsasının Toplam Değeri!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ