Odeabank’tan Her Bütçeye Uygun Konut Kredisi

Odeabank, hayalini kurduğunuz konuta sahip olmanız için her bütçeye uygun onlarca konut kampanyası sunuyor.

Odeabank, hayalini kurduğunuz konuta sahip olmanız için her bütçeye uygun onlarca konut kampanyası sunuyor.

Odeabank, ister evinizi yenilemek, ister ev sahibi olmak, isterseniz de yatırım yapmak amacı ile satın almak istediğiniz konutlar için özel konut kredisi kampanyası sunuyor. Bütçenize, gelir durumunuza ve yapmak istediğiniz ödeme şekline göre size en uygun Odeabank kampanyalarından birini tercih etme şansı ise tamamen tercihinize göre belirleniyor.

İşte Odeabank’ın düzenlediği konut kredisi kampanyaları :

  • Odeabank Mortgage Konut Kredisi

Eğer ödemelerinizi normal bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız 120 aya varan vade seçenekleri içeren Odeabank Mortgage kampanyasından faydalanabilirsiniz.

  • Odeabank İndirimli Mortgage Konut Kredisi

Odeabank’tan temin edeceğiniz konut kredisinin hem faiz oranını, hem de taksit ödemelerini daha minimal tutarlara düşürmek için ek bir komisyon ödemesini kabul ederek indirimli mortgage konut kredisinden faydalanabilirsiniz.

  • Ödeme Planını Kendin Belirlediğin Mortgage Konut Kredisi

Sahip olduğunuz gelir durumuna ve miktarına göre taksit tutarınızı belirleyerek, bütçeniz için en doğru ödeme planınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede, ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Merdiven Mortage Konut Kredisi

Odeabank’tan temin edeceğiniz konut kredisinde ödemelerinizin minimal tutarlardan başlayarak, yüksek tutarlara kademeli olarak yükselmesini istiyorsanız merdiven sistemi ile sunulan bu kredi türünü tercih edebilirsiniz. Belirlediğiniz bu konut kredisi türünde, her yıl, belirlediğiniz oranda bir taksit miktarında artış söz konusu olup, rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz.

  • Ara Ödemeli Mortgage Konut Kredisi

Odeabank’tan temin edeceğiniz konut kredisi için ara ödeme tarihleri belirleyebilirsiniz. Bu sayede, taksitlerinize ek olarak yapacağınız ara ödemeler ile birlikte, konut kredinizi daha kısa bir süre zarfında ödeyerek tamamlayabilirsiniz.

  • Ödemeye Geç Başladığın Konut Kredisi

Konut aldıktan sonra gerek yeni eşya ödemeleri, gerekse taşınma masrafları için kendine 3 aylık bir süre ayırmak istiyorsan bu kredi türü tam sana göre. 3 ay ertelemeli konut kredisini tercih ederek, ödemeye geç başlayarak rahat bir ödeme başlangıcı yapabilirsiniz.

  • Konut Değerinin Yüzde 100’üne Konut Kredisi

Eğer satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin yüzde 100’üne konut kredisi kullanmak istiyorsanız, sahip olduğunuz ikinci bir konut olması gerekiyor. Normal şartlarda konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül eden kısmı kadar kredi kullandıran Odeabank, sahip olduğunuz ikinci konutun ipotek tesisi ile birlikte satın alacağınız konut tutarının tamamına kredi finansmanı sağlıyor.

  • Odeabank Tüm Masraflar Dahil Konut Kredisi

Odeabank’tan temin edeceğiniz konut kredinizin ödemesine; kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, taşınır ve taşınmaz rehin tesis ücreti, DASK ücreti ve diğer masraflarınızı ödeme planınıza dahil ederek, ek nakit ihtiyacınız olmadan konut kredinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu sayede konut alımınızda, ekspertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül eden miktarı konut kredisi olarak temin ederken ek herhangi bir masraf yapmamış olursunuz.

  • Ev Değiştirenler İçin Mortgage Konut Kredisi

Sahip olduğunuz bir ev varsa ve evinizin satılması durumunda yeni bir ev satın alacaksanız Odeabank’ın sunduğu “Ev değiştirenler için Mortgage” kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde, sahip olduğunuz konutun satışı ile birlikte bir ara ödeme yaparak, sahip olmak istediğiniz eve anında sahip olabilirsiniz. Bu kredi türünde Odeabank herhangi bir ara ödeme ücreti talep etmiyor.

Siz de bütçeniz için en uygun Odeabank Konut Kredisi türünü belirleyerek, size en yakın Odeabank şubesinden kredinizi temin edebilirsiniz.

Güncel konut kredisi kampanyalarına göz atarak, hayalini kurduğunuz ‘ev sahibi olma’ arzunuzu en ekonomik yöntemler ile çözüme kavuşturmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.