GayrimenkulEks

Maximum Yemek Sepeti Fırsatını Kaçırmayın

Maximum Kart kullanıcıları için yemeksepeti.com ile yapılan anlaşma ile siparişin yarısı kadar maxi puan kazanıyor. Kampanya için son tarih 31 Aralık 2017 olarak belirtildi.

Maximum Yemek Sepeti Fırsatını Kaçırmayın

Maximum Kart kullanıcıları için yemeksepeti.com ile yapılan anlaşma ile siparişin yarısı kadar maxi puan kazanıyor. Kampanya için son tarih 31 Aralık 2017 olarak belirtildi.

Ülkemizde birçok kullanıcısı bulunan Maximum Kart kullanıcılarına maxi puan hediyesini sundu. Önde gelen sitelerden olan ve binlerce kişi tarafından aktif olarak kullanılan Yemek Sepeti ile maxi puan anlaşması yapıldı. Maximum kredi kartı sahipleri yemeksepeti.com üzerinden verdikleri siparişin yarısı kadar maxi puan kazanıyor.

9 Ocak’ta Kartlara Yüklenecek

25 Aralık tarihinde başlayan kampanya kısa süreli olarak hizmete sunulurken 31 Aralık tarihinde son bulacak. Fakat kullanıcıların kazanabileceği maksimum puan tutarı olarak 15 TL sınırı mevcut. Kampanyaya İş Bankası kredi kartı ve hesap kartları ve öğrenci kartları tarafından kullanılabilecek. Fakat şirketler tarafından verilen kredi kartları, Aidatsız ve Vadematik Kartlar bu kampanyadan yararlanamayacak. Maxi puan kampanyasından elde edilen puanlar 9 Ocak 2018 tarihinde hesaplara yüklenecek. Kampanyadan faydalanabilmek için Maximum Mobil uygulaması üzerinde yer alan Yemeksepeti menüsünden siparişler verilmesi gerekiyor.

Müşteri Bazlı Geçerli

9 Ocak tarihinde yüklenecek olan MaxiPuan’ların son kullanım tarihi ise 25 Ocak 2018 olarak açıklandı. Fırsattan elde edilen puanların Maximiles kartları ile olması halinde buradan kazanılan puanlar Maximil’e dönüştürülemeyecek. Kampanyadan birden fazla Maximum kartı bulunan müşteriler sadece 1 kartı için hak fırsattan fayda sağlayabilecek. Yemeksepeti.com üzerinden sipariş verip ardından iptal eden kullanıcıların puanları da geri alınacak. Kazanılan MaxiPuan’lar sadece Yemeksepeti.com’un internet sitesinde ve mobil uygulamasında kullanılabilecek. Kampanyada puan sınırı konulurken belirlenen tarihler arasında 50 Bin puana ulaşılması halinde kampanya son bulacak. İş Bankası kampanyayı istediğiniz zaman iptal etme hakkına sahip.

Benzer Haber:  Maximum Karttan 15 TL Hediye
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
Başbakan Yıldırımdan O Dev Projeye Ziyaret!
Kira Stopajlarına İndirim!
Halkbank’tan 180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
Kentsel Dönüşüm Atıklarında Kansorejen Madde Tespiti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ