Gündem Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir Projesi

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir Projesi

Vaditepe Bahçeşehir Projesini başlatan Kiptaş uzun vadeli ödemeler ve peşin ödemelerde yüzde 20 indirim avantajı ile müşterilerine konut sahibi olma imkanı sunuyor.

“Güçlü Türkiye İçin Bizde Varız”  sloganı ile İstanbul’un Bahçeşehir semtinin en önemli arazilerinin birisi üzerinde Vaditepe Bahçeşehir  Projesini başlatan Kiptaş uzun vadeli ödemeler ve peşin ödemelerde yüzde 20 indirim avantajı ile müşterilerine konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir Projesi

Konut satışlarının stoklar ile sınırlı olduğu belirtilen Vaditepe Bahçeşehir Projesinde 60 vade farksız, 120 ay vadeye kadar olan ödeme planlarında yüzde 1,45 oranında ve 240 ay vadeye kadar olan ödemelerde ise yüzde 0,79 oranında faizler uygulanıyor.

Ülkemizde ilk kez vatandaşların bu kadar esnek bir şekilde ödeme yapabilecekleri ödeme planlarının oluşturulup konut sahibi olunabileceğinin altını çizerek belirten Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, öncesinde peşin ve yüksek vadeler ile konut sahibi olamayıp hayallerini erteleyen vatandaşların bu kampanya ile çok kolay ev sahibi olabileceklerini söyledi.

284 dönümlük arazi üzerine inşa edilen Vaditepe Bahçeşehir Projesi göl manzaralı konuma sahip olup, 4 bin konut olarak tasarlanıyor. Projede geniş çapta peyzaj bölümleri, yürüyüş yolları mevcut olup, geniş sosyal bölümler haricinde 25 bin metrekarelik ticari bölümlerde mevcut durumda.

Vaditepe Bahçeşehir Projesinde Neler Bulunuyor?

Vaditepe Bahçeşehir Projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde tasarlanıp, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Konutlarda ebeveyn banyosu, ankastre beyaz eşya, balkon, merkezi ısıtma ve sprinkler ısıtma sistemi ve asansör bulunup, olası afetler için de yangın merdiveni, su deposu, jeneratör de bulundurmaktadır. AVM, basketbol sahası, açık ve kapalı otopark, çarşı; çocuklar için çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu olup proje kapsamında fitness merkezi, göl manzarası, güvenlik mevcuttur. Kameralı güvenlik ile daha güvenli bir yaşam alanı amaçlanan projede Kiptaş kapalı yüzme havuzu, kreş, merkezi uydu sistemi, okul, mescit, restorant, sauna, sosyal tesisler, tenis kortu, süs havuzu, vadi manzarası, Türk hamamı, vitamin bar ve yürüyüş parkuru gibi imkanlarda sağlamaktadır.

Nasıl Konutlar Bulunuyor?

118 metrekarelik konutlardan 340 metrekarelik konutlara kadar çeşit çeşit büyüklükte konutları barındıran Vaditepe Bahçeşehir Projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 çeşitleri bulunmaktadır. Yüksek ve az katlı blokların bulunduğu proje ile klasik mahalle ile modern şehir hayatını birlikte senkronize edip müşterilerine sunuyor.

Konut sahibi olmak ve konut kredilerinden faydalanmak için internet sitemizdeki güncel krediler kategorimize bakabilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Meltem Canalanhttps://gayrimenkuleks.com/
Meltem Canalan - Emlak, Ekonomi ve Bankalar kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

6 + 1 =

5,259BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
231TakipçilerTakip Et
1,536TakipçilerTakip Et