ING Bank’tan 100 Bin Türk Lirası Konut Kredisi

ING Bank, yıllardır ev hayali kuran, artık kendi evimde oturmak istiyorum diyen, kendi evimin penceresinden dışarıyı izlemek istiyorum diyen müşterileri için çeşitli vade seçenekleri ve uygun faizli konut kredisi imkanı sunuyor.

ING Bank, yıllardır ev hayali kuran, artık kendi evimde oturmak istiyorum diyen, kendi evimin penceresinden dışarıyı izlemek istiyorum diyen müşterileri için çeşitli vade seçenekleri ve uygun faizli konut kredisi imkanı sunuyor.

ING Bank Konut Kredisi için müşterilerinin gelir durumlarına göre bütçe planlaması yapıp, en uygun konut kredisi olacak şekilde ödeme planları sunuyor. Bunlardan biri de sabit ödemeli konut kredisidir. Sabit ödemeli konut kredisi seçeneğini tercih eden ING Bank müşterileri, bütçelerine uygun olacak şekilde vade süresi seçip, aylık taksitlerini eşit kredi ödemesi şeklinde yapacaklardır. Her KKB puanı için farklı faiz oranları sunan banka, konut kredisi kampanyası kapsamında her bütçeye uygun olacak şekilde müşterilerine özel ödeme seçeneklendirmesi yapıyor.

ING Bank Konut Kredisi

Konut Kredisi kapsamında 36 ay vadeye kadar finansman desteği alacak müşterilere banka yüzde 0,99 oranında, 36 ile 48 ay vade arasında vadelerde yüzde 1,01 oranında, 48 ile 72 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,14 oranında, 72 ile 120 ay arasındaki vadelerde ise yüzde 1,14 oranında faiz uyguluyor. Bireylerin bankadan talep edecekleri her kredi tutarı için uygulanan faiz oranları vade süresine göre değişkenlik göstermektedir.

Örnek olarak; 120 ay vadeye kadar bankadan alacağınız 100 bin Türk Lirası konut kredisi desteği için banka yüzde 1,14 oranında faiz uyguluyor. Sabit ödemeli konut kredisi ödeme planı için ise aylık ödeyecekleri taksit tutarı bin 550 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Faiz uygulandıktan sonra geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 134 bin 769 Türk Lirasına tekabül etmektedir. ING Bank, her konut kredisi için müşterilerinden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti ise 505 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Kredi tahsis ücretini her banka müşterilerinden talep etmektedir. Bu ücret bankadan bankaya değişkenlik göstermektedir.

ING Bank konut kredisi başvurusu için ne yapmanız gerekmektedir? Konut kredisi başvurusu için ING Bank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Ya da konut kredisinden faydalanıp faydalanamayacağınızı veya ne kadar krediye kadar destek alabileceğinizi öğrenmenin en kısa yolu ise bankanın 0850 222 0 600 numarasını aramaktır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.