ICBC Turkey’den Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi!

ICBC Turkey Bankası, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyerek yaz döneminde ihtiyaç duyacağınız nakit desteğini uzun vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyerek yaz döneminde ihtiyaç duyacağınız nakit desteğini uzun vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Yaz döneminde ihtiyaç duyacağınız bütün nakit ihtiyaçları için 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,18’den başlayan faiz oranları ile birlikte nakit desteği sağlayan ICBC Turkey Bankası, kefilsiz bir şekilde ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Sağlık masrafları, dekorasyon masrafları, tadilat masrafları, eğitim masrafları, tatil harcamaları, seyahat giderleri gibi tüm nakit ihtiyacı gerektiren durumlar için kredi desteği sunan banka, avantajlı faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturarak, rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

7 bin 500 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ICBC Turkey Bankası, 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için her vade seçeneğinde aylık yüzde 1,18’den başlayan sabit faiz uygulaması gerçekleştirmektedir. Bu faiz oranına sadık kalarak; sabit faiz oranı üzerinden hesaplama gerçekleştirildiğinde, 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurularınızda 12 ay vade seçeneğinde aylık ödeme miktarınız 684 Türk Lirası, 24 ay vade seçeneğinde aylık ödeme yapacağınız taksit tutarı 369 Türk Lirası, 36 ay vade seçeneğinde aylık ödeme yapacağınız taksit tutarı 266 Türk Lirası ve 48 ay vade seçeneğinde de aylık yapacağınız eşit ödeme tutarı 215 Türk Lirası tutarında olacaktır.

Bu ödeme planı, 21 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile GayrimenkulEks editörleri tarafından oluşturulmuştur.

https://icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-hesaplama/Kredi-Hesaplama/396/1094/0

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisi konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.