Garanti’den Yaza Özel İhtiyaç Kredisi!

Garanti Bankası, düşük kredi taksit tutarları ve en uygun faizlerle müşterileri için yaza özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Garanti'den Yaza Özel İhtiyaç Kredisi!

Garanti Bankası, düşük kredi taksit tutarları ve en uygun faizlerle müşterileri için yaza özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Azami 48 ay vadeye kadar ödeme imkanı sunulan Yaz Kredi Kampanyasında yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları kullanılıyor. Avantajlı faiz oranları ile müşterilerinin eğitim, sağlık, tatil, alışveriş ve benzeri gibi tüm ihtiyaçlarına yönelik destek veren Garanti Bankası, aynı zamanda banka şubesine gidilmesi zorunlu olmadan anında ihtiyaç kredisi imkanı da sağlıyor.

Anında İhtiyaç Kredisi

İnternet şubesi ya da Cep şubesi kanalı ile kredi başvurusu yapılabiliniyor ya da öncesinde yapılan başvurular tamamlanabiliyor, şubeye gitmeden bireysel hesaplara aktarılan paralar kullanılabiliniyor. Ancak müşteriler talep ederlerse başvurularını bankaya gidip de yapabilirler. Anında yapılan ihtiyaç kredisi başvurusunda banka kredi üst limiti belirlemiştir. Bu limit 25 bin Türk Lirası olmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Ödeme Planı

Garanti Bankası yaza özel ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi vadesine ve kredinin miktarına göre farklılık gösteriyor. Örneğin; 48 ay vadeli alınan 25 bin Türk Lirası için yüzde 1,44 oranında faiz, yine aynı vadede alınan 50 bin Türk Lirası için yüzde 1,34 oranında faiz ve 75 bin Türk Lirası için ise yüzde 1,29 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu kredilerde aylık taksit miktarları sırasıyla 770,60 Türk Lirası, bin 502,83 Türk Lirası ve 2 bin 225,76 Türk Lirası olmaktadır. Sırası ile tahsis ücretleri 125, 250 ve 375 Türk Lirası olmaktadır. Tahsis ücreti kredinin yüzde 0,5’i kadardır. Bu orana yüzde 5’lik banka sigorta muamele vergisi (BSMV) dahil edilmeden hesaplanmaktadır. Sigorta ücretleri ise alınan kredinin miktarına, kredi vadesine ve müşteriye göre değişmektedir.

Kredi başvurusunda nüfus cüzdanı haricinde müşterilerden ücret bordroları, gelir belgeleri, SGK web belgesi yahut gelir yazılı istenebilmektedir. Eğer müşteri asker, polis, öğretmen, doktor ve benzeri gibi kamu çalışanıysalar bunu gösteren kimliklerinin olması gerekmektedir. Kredi faiz oranları müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle bilinmesi gereken önemli bir husus vardır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.