Garanti Bankası Konut Kredisi’nde Sabit Faiz Avantajı

Garanti Bankası'nın sunduğu konut kredisi kampanyalarından bir tanesi de sabit faizli, yani eşit taksit ödemeli konut kredisi kampanyası. İşte o kampanyaya dair tüm detaylar!

Garanti Bankası’nın sunduğu konut kredisi kampanyalarından bir tanesi de sabit faizli, yani eşit taksit ödemeli konut kredisi kampanyası. İşte o kampanyaya dair tüm detaylar!

Eğer siz de hayalinizdeki konuta sahip olurken, ödeme tutarlarınız sabit kalsın, aylık taksit tutarlarınız değişmesin istiyorsanız Garanti Bankası Konut Kredisi kampanyası seçeneklerinden ‘sabit faizli’ olanı tercih edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz bu konut kredisi seçeneği sayesinde, ödemeleriniz vade süreniz boyunca sabit kalır, değişmez. 240 aya kadar vade seçenekleri içeren tercihlerden bütçeniz için en uygununu tercih ederek, sabit taksit ile birlikte kolay ödeyebileceğiniz bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Sadece Türk Lirası cinsinden kullanabileceğiniz konut kredisi için temin edebileceğiniz kredi tutarı; satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar çıkabiliyor. Maksimum vade süresi ise 240 ay, yani 20 yıl olarak belirlenmiş durumda.

‘Sabit Faizli Mortgage’ adı verilen bu kredi kampanyası ile birlikte kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir kefil şartının aranmadığı kredi türünde, satın alacağınız evin ipotek tesisi yeterli oluyor. Erken ödeme yapılması halinde, erken ödenen ana para tutarının yüzde 2’si kadar erken ödeme ücreti talep eden Garanti Bankası, sadece mesken şeklinde kaydedilmiş tapular ve gerçek kişiler için konut kredisi olanağı sağlıyor.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası’ndan temin edeceğiniz konut kredisinde aylık yüzde 1,19 oranında sabit faiz uygulaması yapılırken, satın alacağınız konutun ekspertiz tutarının yüzde 80’ine kadar olan kısmı 240 aya varan vade seçenekleri ile sunuluyor.

Siz de T. C. kimlik numaranızı gösteren kimliğiniz, gelir durumunuzu gösteren belge ve satın almak istediğiniz menkul kıymete dair tapu ile birlikte size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel konut kredilerini takip ederek, sizin için en uygun konut kredisini bulmak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilir ve GEKS’i günlük takip altına alabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.