BankalarGaranti Bankası İle Fatura Öde 25 TL Kazan

Garanti Bankası İle Fatura Öde 25 TL Kazan

Garanti Bankası yıl sonuna yaklaşılırken müşterilerine 2017 yılı için son fırsatını sundu. 31 Aralık tarihine kadar kredi kartı ile fatura ödeyen ya da para transfer eden müşteriler 25 TL indirim kazanacak.

Garanti Bankası 2017 yılı sona ererken müşterilerine indirim fırsatı sundu. D&R sitesi ile N11 firmalarıyla yapılan anlaşmalar doğrultusunda Garanti Bankası web sitesi veya mobil uygulamasından yapılacak fatura ödemeleri ya da para transferi sonucunda 25 TL indirim kodu kazanacak.

Belirli Kategorilerde Geçerli Olacak

15 Aralık’ta başlayan kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek. N11 ve D&R’da geçerli olacak olan kampanyadan sadece 5 Bin kişi faydalanabilecek. Kredi kartı borcu, fatura ve para transferi yapan kullanıcılara 25 TL indirim kodu sağlanacak. 25 TL’lik indirimden yararlanmak isteyen müşteriler N11 sitesinden en az 200 TL ve üzeri alışveriş yaptığında 25 TL’lik indirim hakkından yararlanabilecek. D&R sitesinden ise 100 TL’lik alışveriş yapılması halinde 25 TL indirim uygulanacak. N11 sitesinden kullanıcıların indirim kazanacağı kategori “Ev & Yaşam” olarak sınırlandırıldı. Bu kategoriye bağlı bulunan “Süper Market” ve “Evcil Hayvan” kategorilerinde ise indirim geçerli olmayacak. Kampanyadan 1 kişi sadece 1 defaya mahsus kullanım hakkı elde edecek.

7 Gün Sonra Silinecek

Kazanılan puanlar hiçbir şekilde paraya dönüştürülemez veya başka bir şekilde kullanılamaz. İndirim hakkı D&R sitesi için 15 Ocak’a kadar N11 sitesi için indirimin kazanıldığından 7 gün sonraya kadar geçerli olacak. Sitelerden kaynaklı ürünün teslimi veya yaşanan sorunlar Garanti Bankası’nı sorumlu tutmaz. D&R ile yapılan sözlemede Garanti Bankası değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Banka tarafından sunulan kampanyadan şartlar nedeni ile yararlanacak kullanıcı sayısının bekletinin altında olması bekleniyor.

 

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Fuat Ulushttps://gayrimenkuleks.com/
Fuat Ulus - Bankalar kategorisi haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

4 × 1 =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et