GayrimenkulEks

Finansbank İle Fatura Öde 90 TL Kazan

Bankalar yeni yıl ile beraber kampanyaları arasına fatura ödeme seçeneklerini sıkça ekleme yarışına gir. Finansbank ile yapılacak her alışverişe 15 TL toplamda ise 90 TL Parapuan hediye.

Finansbank İle Fatura Öde 90 TL Kazan

Bankalar yeni yıl ile beraber kampanyaları arasına fatura ödeme seçeneklerini sıkça ekleme yarışına gir. Finansbank ile yapılacak her alışverişe 15 TL toplamda ise 90 TL Parapuan hediye.

Finanbank’a ait vadesiz ve cardfinans kredi kartları ile yapılacak fatura ödemelerine 90 TL parapuan hediye. 2 Ocak 2018 tarihi itibari ile başlayan kampanya 28 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek. 6 seferde yapılacak fatura ödemelerine 15 TL olmak üzere 90 TL Parapuan verilecek.

En Az Bir Kere Ödeme Yapılmış Olması Gerekiyor

Cardfinans nakit kartı bulunmayan müşterilere ödeme yapsalar dahi Parapuanları hesaplarına yüklenemeyecek. Cardfinans kartı ile yapılan fatura ödemesinin ardından puanlar ödemenin yapıldığı ayın sonunda hesaba aktarılır. Hesaptan yapılan ödemeler için ise puanlar bir sonraki ay hesaba yüklenecek. Yine parapuan kazanma şartlarından biri ise daha önce 30 Haziran 2018 tarihine kadar en az bir kere ödeme yapılmış olması gerekiyor. Verilecek ödeme talimatının 31 Temmuz 2018 tarihine kadar devam etmesi gerekiyor. Bu tarihe kadar devam etmemesi durumunda ise yani talimatın iptali halinde elde edilen parapuanlar müşterinin kredi kartına borç olarak yansıyacak.

FİXCard İçin Ek Ödeme Faizi

Ödemelerden kazanılacak puanların kullanımı 25 gün olarak sınırlandırılırken kullanılmaması halinde silinecek. Finansbank’a ait ek kartlar ile yapılan ödemelerde de puan kazanılabilecek. FİXCard ile yapılan otomatik ödeme talimatlarında aylık yüzde 1,84 oranında kesim yapılacak. Kampanyadan müşteriler sadece 1 defaya mahsus yararlanabilecek. Finansbank’a ait tüm ödeme yöntem ve şubelerinden yapılacak ödemeler kampanya için geçerli olacak. Ödemenin yapılacağı esnada hesapta nakit olmaması durumunda ödeme işlemi iptal olacak. Bankaya ait kampanyalar ilerleyen dönemlerde artış gösterecek.

Benzer Haber:  Maximum Karttan 15 TL Hediye
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Kartal, Royal Garden ile Hayat Buluyor!
Remax Premium, Çok Sayıda Gayrimenkul Danışmanı Alımları Gerçekleştirecek!
Avrupalıların Yerini Ortadoğulu Emlak Yatırımcıları Aldı!
O Dev Firmanın Bulgaristan’da Açılan Mağazasına Yoğun İlgi!
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ