Bankalar Fibabanka'dan Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası! 100.000 TL Kredi

Fibabanka’dan Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası! 100.000 TL Kredi
F

Bankalar tüm vatandaşlar ev sahibi olabilsinler diye ev kredisi kampanyaları düzenlerler. Bazıları ödeme sürelerini 3 yıl, bazıları 10 yıl bazıları ise 25 yıla kadar uzatır. Bu tamamen bankanın inisiyatifine kalır.

Bankalar tüm vatandaşlar ev sahibi olabilsinler diye ev kredisi kampanyaları düzenlerler. Bazıları ödeme sürelerini 3 yıl, bazıları 10 yıl bazıları ise 25 yıla kadar uzatır. Bu tamamen bankanın inisiyatifine kalır.

Benzer şekilde faiz oranları da yine banka inisiyatifinde olmaktadır. Ancak bazı durumlarda kredi notu çok yüksek olan bireylere ayrıcalıklar tanındığı gibi kredi notu düşük olan bireyler için kredi alımlarını zorlaştıran etkenler olur. Bunun kapsamda yazdığımız konut kredisi almak için kredi notum kaç olmalı yazımızı inceleyebilirsiniz.  Fibabanka’da bu kapsam Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası düzenlemiştir. Şimdi hep birlikte detaylarını inceleyelim…

Fibabanka Konut Kredisi Detayları

Yukarıda da belirttiğimiz için müşterilerde aranılan şartlardan sunulan şartlara kadar tüm kriterler bankadan bankaya değişir.

Fibabanka konut kredisi kampanyası vade süresini maksimum 10 yıl yani 120 ay olara belirlemiştir. Yani 120 aydan fazla süreli ödeme planı oluşturamazsınız.

Fibabanka konut kredisi faiz oranları yüzde 1,03 ve yüzde 1,23 olarak belirlenmiştir. Faiz oranlarının değişme kriterleri ise vade sürelerine bağlıdır. 60 ay yani 5 yıl vadeli konut kredisine kadar yüzde 1,03 oranında faiz uygulanır. 5 yıl ile 10 yıl arasındaki ödeme planlarında ise diğer faiz oranı yani yüzde 1,23 uygulanır.

Krediye ilişkin olarak tahsis ücreti alınır. Bu ücret her bankada sabittir ve kredi tutarının binde beşinden fazla olamaz.

Ek olarak alınan ücretler vardır. Bunlar; sigorta primleri, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücretidir.

Konut kredisi sadece Türk Lirası cinsinden kullanılabilinmektedir. Euro, USD gibi para biriminden finansman alamazsınız.

Gerçek kişilerin kredi kullanımlarında BSMV ile KKDF ücreti alınmaz.

Her ne kadar kredi başvurusunun ilk aşamasında kefil istenmese de, banka sizin kredi notu, gelir durumu gibi özelliklerinizin incelemelerini yaptıktan sonra kefil isteyebilir.

Konut kredisi başvurusu sadece Fibabanka şubelerinden yapılmaktadır.

Fibabanka 100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı ve Detayları

  • 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi için yüzde 1,23 faiz oranı uygulanır. Aylık taksit 598,68 TL olur
  • 60 ay vadeli kredi için yüzde 1,03 faiz uygulanıp, kredi taksidi 2.242,68 TL olur.

Tahsis ücreti kredi miktarına göre değiştiği için sabittir ve maksimum 500 TL’dir.

Bu ödeme planı, 17 Ağustos 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.fibabanka.com.tr/kr-edi-he-sap-to-ol.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,471BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,228TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,784TakipçilerTakip Et