GündemElysium Lale Etiler

Elysium Lale Etiler

İstanbul Beşiktaş’a bağlı Etilerde yükselen Elysium Lale Etiler Projesi, Ofton İnşaat tarafından Apartments konsepti ile hayata geçirilmiş bir projedir. 5 katlı ve tek bir blok halinde yükseliyor olan bu Elysium Lale Etiler Projesi içerisinde 18 adet konut yer alıyor.

İstanbul Beşiktaş’a bağlı Etilerde yükselen Elysium Lale Etiler Projesi, Ofton İnşaat tarafından Apartments konsepti ile hayata geçirilmiş bir projedir. 5 katlı ve tek bir blok halinde yükseliyor olan bu Elysium Lale Etiler Projesi içerisinde 18 adet konut yer alıyor.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilmiş olan bu proje, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında tamamlanarak, 10 adet konut hak sahiplerine teslim edildi. Geriye kalan 8 adet konut ise Ofton İnşaat tarafından satışa çıkarıldı.

Akmerkez’in hemen yanı başında ve Arnavutköy yolu üzerinde yer alan Elysium Apartments Lale Etiler projesi içerisinde 1+1, 3+1 ve 3+2 şeklinde değişiklik gösteren daire tipleri yer alıyor. Projede yer alan 1+1 daireler 37 metrekarelik, 1+1 bahçe dubleks daireleri 57 metrekarelik, 3+1 daireler 150 metrekarelik ve 3+2 çatı katı dubleks daireler ise 204 metrekarelik bir yaşam alanına sahip bulunuyor.

Lale Etiler Projesinde Akıllı Ev Sistemleri

Tüm akıllı ev sistemlerine sahip olan Elysium Apartments Lale Etiler Projesinde ki konutların teslimatı geçen yıl mayıs ayında gerçekleştirildi. Ayrıca projede yüzde 25 civarında bir peşinat ödemesinin ardından banka kredisi imkânı ile konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı da sağlandı.

Ofton İnşaat tarafından konut projeleri kapsamında yapılan bu Elysium Apartments Lale Etiler’de konut fiyatları 890 bin Türl Lirasından başlayarak değişiklik gösteriyor. 1+1 dairelerdeki fiyatlar 890 bin Türk Lirası, 1+1 bahçe dublekslerindeki fiyatlar 1 milyon 415 bin 750 Türk Lirası, 3+1 dubleks daireler 2 milyon 931 bin 500 Türk Lirası ve 3+2 çatı katı dubleks daireler ise 4 milyon 510 bin Türk Lirası arasında değişiklik gösteriyor.

Ayrıca Elysium Lale Etiler Projesi lokasyon olarak da Nispetiye Caddesi ve MAC Bebeköy’e 2 dakika, Bebek ve Akmerkez’e 3 dakika, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

14 + nine =

5,231BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
248TakipçilerTakip Et
1,498TakipçilerTakip Et