GayrimenkulEks

Cumhurbaşkanı’ndan Yeni Havalimanı Açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul 3. Havalimanı’na yönelik bir takım açıklamalarda bulunarak, söz konusu bu proje ile alakalı ilk hedefin, dünyanın en uzak bölgelerine taşımacılık yapan Türk Hava Yolları’nı dünyanın en büyük filosu haline getirmek olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı’ndan Yeni Havalimanı Açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul 3. Havalimanı’na yönelik bir takım açıklamalarda bulunarak, söz konusu bu proje ile alakalı ilk hedefin, dünyanın en uzak bölgelerine taşımacılık yapan Türk Hava Yolları’nı dünyanın en büyük filosu haline getirmek olduğunu ifade etti.

THY Dünyayı Kendine Hayran Bırakıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile alakalı olarak yapmış olduğu açıklamasında, Türk Hava Yolları’nın 2018 yılı içerisinde 33 milyon iç, 41 milyon dış olmak üzere toplamda 74 milyon yolcunun taşımacılığını gerçekleştirerek 11.8 milyar dolar kazanç sağlamayı hedeflediklerini dile getirdi. Beştepe Külliyesi’nde Türk Hava Yolları şirketinin Yurtdışı Temsilcilerini ağırlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, söz konusu olan şirketin sahip olduğu 331 adet uçak ile tüm dünyanı kendilerine hayran bırakmayı başardıklarını açıkladı.

Yeni Havalimanının İlk Hedefi THY’yi En Büyük Filo Yapmak

Öte yandan açıklamalarında Türk Hava Yolları’nın (THY) dünya üzerindeki en büyük havayolu şirketleri ile bir rekabet içerisinde olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı şirketlerin söz konusu bu rekabette THY’den geride kaldığı için bu yarıştan çekildiğine de dikkat çekti. Şimdi ise çalışmaları son sürat devam eden İstanbul 3. Havalimanı ile beraber Türk Hava Yolları’nın hizmet kalitesinin daha da yükseleceğini ifade eden Erdoğan, söz konusu bu hava limanı ile ilk hedeflenen şeyin Türk Hava Yolları’nı dünya çapındaki en büyük filo haline getirmek olduğuna da vurgu yaptı.

Benzer Haber:  Yeni Havalimanı Çevresine Yoğun İlgi! Ev Arayışları Başladı!

Yeni Uçaklar İle Filonun Genişletilme Çalışmaları Sürdürülecek

Açıklamalarında geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğu Fransa ziyaretinin hatırlatarak, mevkidaşı Macron ile beraber Airbus şirketini bir uçak siparişindeki ön sözleşmesine şahit olduklarını aktaran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, söz konusu bu hedef doğrultusunda THY’na ait uçak filosunu yalnızca bir marka ile sabit kalmayarak büyütmeye devam edeceklerini ve bu durumunda rekabet anlayışının yol kat ettiğini gösterebilmek adına büyük önem taşıdığını da açıklamalarına ekledi.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Diyarbakır Sur İçin Yeni Dönem Başlıyor!
Dikkat! 1 Haziran’dan Sonra O Binalara Yapı Ruhsatı Verilmeyecek!
3. Havalimanı İle Bilet Fiyatları Düşecek Mi?
3 Yönetmelik Değişti! Artık Ön Ödemeli Konut Satışlarında Sigorta Zorunluluğu Var!
87.000 Asansöre Kırmızı Etiket, Firmalara ise 7 Milyon TL Ceza
Gebze-Darıca Metro Hattı İçin İhale Tarihi Belirlendi!
İnşaat Sektörü Dünya Çapında Büyümesini Sürdürecek!
2018 TOKİ Malatya Darende Konutları! Son Başvuru: 30 Mart!
Dar Gelirliler için 285 TL’den Başlayan Taksitle 2018 Kars Sarıkamış Konutları!
İşte Dünya Borsasının Toplam Değeri!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ