Bankalar Burgan Bank Bayram Kredisinde 3 Ay Erteleme Avantajı!

Burgan Bank Bayram Kredisinde 3 Ay Erteleme Avantajı!

Bayram döneminde yaşayacağınız nakit problemlerini düşünmeden çözüme kavuşturmak için avantajlı bir bayram kredisi ürünü sunan Burgan Bank, ödemelerinizi 3 ay erteleyerek yapmanıza olanak sağlıyor.

Bayram döneminde yaşayacağınız nakit problemlerini düşünmeden çözüme kavuşturmak için avantajlı bir bayram kredisi ürünü sunan Burgan Bank, ödemelerinizi 3 ay erteleyerek yapmanıza olanak sağlıyor.

Düzenlediği bayram kredisi ile birlikte Burgan Bank, bayram döneminde nakit problemi yaşamamanıza olanak sağlıyor. Tüm acil nakit ihtiyacı gerektiren durumlar, borç kapatma gibi sebepler ile birlikte temin edebileceğiniz Burgan Bank bayram kredisi ile birlikte ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilir ve ödemelerinizi 3 ay erteleyerek rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için herhangi bir kefil şartı sunmayan Burgan Bank, ödemelerinizin 48 aya kadar uzatılmasına ve ilk taksidinizin de 3 ay ertelenmesine olanak sağlıyor. Aylık yüzde 1,32’den başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan Burgan Bank, ödemelerinizin asgari düzen altında gerçekleşmesi için de 48 aya kadar uzun vade seçenekleri sunuyor.

Burgan Bank Bayram Kredisi Başvurusu

Yapacağınız kredi başvurusu için size en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret etmenizi ya da 0.850 222 8 222 no’lu Burgan Bank Çağrı Merkezi gibi seçenekler sunan Burgan Bank, 30 Eylül 2017 tarihine kadar Bayram Kredisi kampanyasından faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Burgan Bank 5.000 TL Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Burgan Bank’tan temin edeceğiniz 5.000 Türk Lirası tutarındaki bayram kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz ve ilk taksidiniz için de 3 ay erteleme talep etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit faiz oranı 1,40’a tekabül ederken, 21 aylık vade süresince ödeyeceğiniz aylık eşit taksit tutarı da 283 Türk Lirası 15 Kuruş’a tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 2 Eylül 2017 Cumartesi tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı ile GayrimenkulEks.com ziyaretçileri için özel hazırlanmıştır.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için bankalar tarafından düzenlenen en uygun kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + fifteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,437BeğenenlerBeğen
9,072TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,740TakipçilerTakip Et