BankalarAxess İle Gittigiyor'dan Alışverişe 100 TL

Axess İle Gittigiyor’dan Alışverişe 100 TL

Yeni yılın başlamasına 1 gün kala online alışveriş siteleri ve bankalar müşterilerine kampanyalar sunmaya devam ediyor. 2018’in Gittigiyor ilk kampanyası Axess’lilere özel 100 TL para puan oldu.

Axess kredi kartı sahipleri 1 Ocak – 15 Ocak 2018 tarihleri arasında Gittigidiyor üzerinden yaptıkları 500 TL’lik alışverişlerde 50 TL chip para puan kazanıyor. 1000 TL’lik alışverişlerde ise 100 TL chip para elde ediliyor.

Harcamadan Önce SMS Şartı

Akbank’a ait olan Axess kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde geçerli kampanya detaları da paylaşıldı. Kampanyadan elde edilen para puanlar 1 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Müşterinin puanlarını kullanmaması halinde ise 2 Şubat’a geçildiği saatten itibaren puanlar silinecek. Başvuru yapmadan önce mutlaka “GİTTİGİDİYOR” şeklinde yazıp 4566’ya sms gönderilmesi gerekiyor. Gönderilen mesajın ardından kampanyaya dahil olduğunuza dair gelen cevap smsi ile artık alışverişinize başlayabilirsiniz. Kayıt için kartın asıl sahibi yani kartın kayıtlı olduğu numara tarafından sms gönderilmesi şartı sunuluyor.

BKM Express Ödemeleri de Geçerli

Kampanya daha önce birçok tarafından yapılan fırsatlar gibi kategoriler ile sınırlandırıldı. Mücevher, takı, pırlanta, otomobil ve motosiklet kategorilerinden yapılan alışverişlerde chip para puan kazanılamayacak. Kategorilerin tamamında sınırlandırma bulunmazken bunlar içerisinde yüksek bütçeli ürünler genelde kampanya dışı bırakıldı. Otomobil kategorisinden otombil satın alımlarında para puan kazanılmazken yedek parça ve diğer otomobil ürünleri kampanya kapsamında yer alıyor. Mücevher ve takı kategorisindeki pırlantalar ile ziynet eşyaları da fırsatlara dahil değil.

Axess, Wings, Free, Neo, sanal kart, Business kartları kampanyayı kullanabilecek kartlar olarak belirlendi. BKM Express’e kayıtlı kartlar ile yapılan alışverişler de kampanyadan faydalanabilecek.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Fuat Ulushttps://gayrimenkuleks.com/
Fuat Ulus - Bankalar kategorisi haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

12 − 1 =

5,220BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
253TakipçilerTakip Et
1,481TakipçilerTakip Et