Avantajlı İhtiyaç Kredisi ve Uzun Vade Seçenekleri ABank’ta!

ABank (Alternatif Bank) düzenlediği avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Giyim harcamaları, tatil masrafları, tadilat giderleri, sağlık giderleri, seyahat masrafları, eğitim masrafları, beyaz eşya alışverişi, mobilya alışverişi gibi birçok ihtiyacınız için rahatlıkla temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi ürününü ABank (Alternatif Bank) sunuyor. 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte ödeme planınızı oluşturan ABank, avantajlı faiz oranları ile birlikte ütm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

En az 3 ay vade seçeneği tercih etmenize olanak sağlayan ABank, maksimum vade seçeneği olarak da 48 ayı sunuyor. Teminatsız ve kefilsiz bir şekilde rahatlıkla kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi ürünü sunan ABank, nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren belge ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Hızlı bir şekilde kredinizi sonuçlandırarak, kredi başvuru sonucunuzu tarafınıza bildiren ABank, kredi vade süresi boyunca Hayat Sigortası uygulaması gerçekleştiriyor. Sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebilen bir ihtiyaç kredisi olan ABank İhtiyaç Kredisi ile birlikte eğitim, sağlık, tatil, mobilya, beyaz eşya, tadilat gibi tüm masraflarınızı rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

ABank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

  • 12 Ay Vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Abank’tan 12 ay vade seçeneği ile 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde aylık yüzde 1,50 oranında uygulanacak faiz oranı ile birlikte aylık taksit tutarınız 467 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

  • 24 Ay Vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Abank’tan 24 ay vade seçeneği ile 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde aylık yüzde 1,43 oranında uygulanacak faiz oranı ile birlikte aylık taksit tutarınız 255 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

  • 36 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Abank’tan 36 ay vade seçeneği ile 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde aylık yüzde 1,43 oranında uygulanacak faiz oranı ile birlikte aylık taksit tutarınız 374 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

  • 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Abank’tan 48 ay vade seçeneği ile 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde aylık yüzde 1,44 oranında uygulanacak faiz oranı ile birlikte aylık taksit tutarınız 308 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planları, 16 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bankaya ait bağlantı vasıtası ile oluşturulmuştur.

https://www.abank.com.tr/bireysel/hesaplama-araclari/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilir, diğer kredi türleri için bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.