Anadolubank’tan Alışverişlerinize Kolaylık Yaratacak Tüketici Kredisi!

Anadolubank, beyaz eşyadan, tadilata kadar yapacağınız tüm hizmet ve ürün alımlarında kullanabileceğiniz tüketici kredisini 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuyor. İşte Anadolubank tarafından düzenlenen kredi kampanyasına dair tüm detaylar!

Anadolubank, beyaz eşyadan, tadilata kadar yapacağınız tüm hizmet ve ürün alımlarında kullanabileceğiniz tüketici kredisini 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuyor. İşte Anadolubank tarafından düzenlenen kredi kampanyasına dair tüm detaylar!

Anadolubank, yapacağınız alışverişlerinizde hem nakit ihtiyacınızı kolaylaştıran, hem de kolay ödeme seçenekleri sunan bir kredi kampanyası düzenliyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları eşliğinde düzenlenen ihtiyaç kredisiyle birlikte tüm ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmet alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz eşya alımında, dekorasyon malzemesi alımında, tadilat hizmeti alımında, seyahat masraflarını karşılamak, sağlık giderlerini karşılamak ya da eğitim masraflarını karşılayabilmek adına temin edebileceğiniz bir tüketici kredisi türü olan Anadolubank Tüketici Kredisi, avantajlı faiz oranları eşliğinde temin edilebiliyor.

Hemen gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Anadolubank şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Tüketici Kredisi Başvurusu

Anadolubank’tan tüketici kredisi temin etmek istiyorsanız, size en yakın Anadolubank şubesine nüfus cüzdanınız, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz, ikâmet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturanız ve satın alacağınız ürüne ya da hizmete ait fatura ile birlikte kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank 5.000 TL Tüketici Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki tüketici kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,5 oranında uygulanacak faiz oranıyla birlikte aylık eşit taksit tutarınız 156 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi hesaplaması, 7 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla hesaplanarak oluşturulmuştur.

https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html?firstPage=INDIVIDUAL_LOAN_CALCULATE.js&loginPage=WEB_PAGE_LOGIN.guiml&language=tr

Gerekli belgeler ile kredi başvurusu gerçekleştirerek temin edebileceğiniz bu tüketici kredisi ile birlikte aynı zamanda internet sitesinde yer alan krediler kategorisini de ziyaret ederek, diğer bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.