Akbank’tan 100 bin TL Konut Kredisi!

Akbank konut kredisi, aylık yüzde 0,99 oranındaki sabit faiz ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde müşterilere sunuluyor.

Müşterilerinin kolay kullanımı için sunduğu internet ve mobil hizmetler ile dünya çapında bir çok ödül alan Akbank, 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi kampanyası ile birlikte şimdi de müşterilerinin konut kredisi sahibi olmalarına yardımcı oluyor.

Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olan Akbank, düzenlediği en uygun konut kredisi kampanyası ile birlikte konut sahibi olmak isteyen müşterilerine kolaylık sunuyor. 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde aylık yüzde 0,99 oranındaki faiz oranı ile birlikte konut finansmanı sunan Akbank, ön kefil şartı talep etmez iken, satın alınacak konut üzerine ipotek koyarak teminat sağlamış oluyor.

Size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz Akbank konut kredisi için aynı zamanda internet sitesi üzerinden hesaplama yapabilir ya da cep telefonu numaranızı bırakarak banka tarafından aranılıp bilgi edinme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Ekspertiz Ücreti

Akbank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte ev sahibi olma hayali olan vatandaşlara destek sağlıyor. 120 aya varan vade seçeneği eşliğinde konut finansmanı sunan Akbank, konutun kredi temini aşamasında konut üzerine ipotek koyarak kredi sunuyor. Ödemelerin tamamlanması ile birlikte konutun size devredilmesini sağlayan Akbank, ortalama 750 Türk Lirası tutarında ekspertiz ücreti talep ediyor.

Ekspertiz raporunda belirlenen değer üzerinden konut finansmanı sağlayan Akbank, bir çok şehirden farklı projeler ile anlaşma yaparak, projelere özel faiz oranları eşliğinde finansman sunuyor.

Kredinize ek olarak metrekare bazına ve lokasyona göre değişen konut sigortası için yıllık bazda ortalama 180 Türk Lirası talep eden Akbank, DASK prim ücreti için de yıllık bazda ortalama 120 Türk Lirası talep ediyor.

Akbank Konut Kredisi Ödeme Planı

Ekspertiz değerinin 100 bin Türk Lirası olduğu konut için talep edilen en uygun kredi kapsamında 60 ay vade seçeneği seçildiğinde aylık yüzde 0,99 oranında faiz oranı uygulayan Akbank, 2 bin 218,39 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile geri ödeme yapmanıza olanak sağlıyor. 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi talebinizde vade seçeneğinizi 120 ay olarak belirlediğinizde ​aylık bin 427,78 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile geri ödeme planı oluşturan Akbank, sabit faiz üzerinden işlem gerçekleştiriyor.

En Uygun Konut Kredisi

Siz de hayalinizdeki eve sahip olmak için en uygun konut kredisine yer verdiğimiz krediler kategorimize göz atabilirsiniz. Güncel kredi kampanyalarından ve projelerden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.