50.000 TL Vakıfbank Taşıt Kredisi ve Tüm Detayları!

Türkiye'nin kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, müşterilerine özel faiz oranları, özel vade süreleri ve uygun ödeme planları işe taşıt kredisi sunuyor.

50.000 TL Vakıfbank Taşıt Kredisi ve Tüm Detayları!

Türkiye’nin kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, müşterilerine özel faiz oranları, özel vade süreleri ve uygun ödeme planları işe taşıt kredisi sunuyor.

Vakıfbank taşıt kredisi detayları 0 ve 2. el araç alımlarına göre değişiyor. Tüm detaylar haberimizde…

Vakıfbank Taşıt Kredisi – 0 Km Araçlar İçin

0 km araçların satın alımları için aracın markasına, cinsine bakılmıyor. Azami 48 ay vadeye kadar ödeme imkanları sağlanıyor. 0 km araçlar için Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,45 olup, tüm kredi miktarlarında ve vade süresinde aynı oluyor.

Vakıfbank Taşıt Kredisi – 2. El Araçlar İçin

2. el araçların satın alımları için yine aracın markası, cinsine bakılmıyor ve azami olarak 48 ay vadeye kadar ödeme imkanı sağlanıyor. 2. el araçlar belirlenen faiz oranı ise yüzde 1,55 olmaktadır. Yine sabit faizli taşıt kredisi sunulmaktadır.

Her iki kredi kullanımında da kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor. Bu ücret kredi ödemeleri süresi boyunca bir kez tahsil ediliyor. Alınan kredinin miktarına bağlı olarak değişiyor ve maksimum binde beşi kadar alınıyor. Örneğin; 20.000 TL taşıt kredisi alan birey sadece 100 TL tahsis ücreti ödemesi gerçekleştiriyor.

Ödeme planları hazırlanırken yıllık maliyet oranları da hesaplanıyor. Bu hesaplamalara tahsis ücreti, vergiler, faiz ve BSMV dahil ediliyor.

Ayrıca her iki belirtilen faiz oranlarından yararlanabilmek için kişilerin Vakıfbank aracılığı ile sigorta yaptırmalar, bir maaş tutarında da kredili mevduat hesabı açtırmaları gerekiyor. Aksi halde farklı faiz oranları uygulanıyor.

Vakıfbank taşıt kredisi başvurusu bankanın şubelerinden gerçekleşiyor. Banka söz konusu krediye ilişkin olarak bazı belgeler talep ediyor. Yeni araç alınacaksa proforma fatura, ikinci el araç alınacaksa da ruhsat isteniyor. Bunların haricinde de nüfus cüzdanı, gelir dokümanları talep ediliyor. Bireyin gelirinin olması, sigortalı bir işte çalışıyor olması ve bunu bankaya sunabilmesi çok önemlidir.

Vakıfbank 50.000 TL Taşıt Kredisi ve Ödeme Planı Hakkında Detaylar

2. el araç almak için Vakıfbank’tan 48 ay vadeli 50.000 TL kredi alındığı zaman yüzde 1,55 faiz ile aylık taksit tutarı 1.584,00 TL olur. Kredi sonundaki geri ödenecek toplam taşıt kredisi tutarı ise 76.032,15 TL olur.

0 km araç almak için aynı vade ve tutarda kredi alındığı zaman ise yüzde 1,45 faiz ile aylık taksit 1.545,06 TL, kredi sonundaki geri ödenecek toplam taşıt kredisi tutarı ise 74.162,85 TL olur.

Faiz Oranları, 22 Eylül 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.vakifbank.com.tr/faiz-oranlari-ve-faiz-maliyet-tablolari.aspx?pageID=658&itemID=1055#item-1055

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.