120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fibabanka’da

Fibabanka, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

Fibabanka, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

Fibabanka, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte temin ettiğiniz kredi tutarını 10 yıla bölerek adeta kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Maksimum vade seçeneği 120 ay olan kredi kampanyasında, kredi süresi boyunca faiz oranı sabit tutularak ödeyeceğiniz taksit tutarını önceden bilmenize olanak sağlanıyor. Fibabanka konut kredisi kampanyası sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebiliyor.

Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası

Fibabanka, düzenlediği Güzel Evim Konut Kredisi kampanyası ile birlikte temin ettiğiniz konut kredisi tutarını 120 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor. 60 aya kadar vade seçeneklerinizde aylık yüzde 0,95 oranında faiz uygulaması yapan Fibabanka, vade seçeneğinizi 61 ay ila 120 ay arasında tercih etmeniz halinde aylık yüzde 0,97 oranında faiz uygulaması yapıyor. Temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Fibabanka’nın kredi temin aşamasında talep ettiği masraflar ise şu şekilde.

Fibabanka Konut Kredisi Masrafları

100 bin Türk Lirası tutarında bir konut kredi başvurusu gerçekleştirmeniz halinde ve ödeme planınızı 60 ay vade tercihi ile oluşturmanız halinde Fibabanka 500 Türk Lirası tutarında kredi tahsis ücreti talep ediyor. Tapu harcı ile birlikte 545 Türk Lirası tutarında ekspertiz ücreti ve 147,5 Türk Lirası tutarında da ipotek tesis ücreti talep ediyor. Yıllık ortalama 300 Türk Lirası tutarında DASK ve konut sigortası prim ücreti talep eden Fibabanka, 420,39 Türk Lirası tutarında da hayat sigortanızın bedelini talep ediyor. Bu ücretlerin hepsi 40 yaşında bir erkek birey için hesaplanırken, ekspertiz ücreti gibi ücretlerin tamamı gayrimenkulün lokasyonu, büyüklüğü gibi kriterlerle orantılı olarak değişiyor. Bu kriterlere bakıldığında Fibabanka konut kredisi temini aşamasında toplam bin 913,60 Türk Lirası tutarında masraf talebinde bulunuyor.

Fibabanka Konut Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka’dan 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi temin etmeniz halinde, aylık yüzde 0,95 oranında faiz uygulaması eşliğinde 2 bin 194 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz bir ödeme planı oluşturuluyor. Vade seçeneğiniz 120 ay olarak değiştirdiğiniz ise aylık faiz uygulamasını yüzde 0,97’ye çıkartan Fibabanka, ödemelerinizi aylık bin 413 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile yapmanıza olanak sağlıyor.

Siz de hayalini kurduğunuz gayrimenkule sahip olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini bulabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.