Bankalar 0,99'dan Başlayan Faizlerle Denizbank'tan Bayram Kredisi!

0,99’dan Başlayan Faizlerle Denizbank’tan Bayram Kredisi!
0

Denizbank, bayram döneminde yaşanacak tüm nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturabilmek adına avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi ürününü sunuyor.

Denizbank, bayram döneminde yaşanacak tüm nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturabilmek adına avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi ürününü sunuyor.

Bayram döneminde nakit sorununu dert etmeden, keyifli bir bayram geçirebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan Denizbank, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını aylık yüzde 0,99’dan başlatıyor. 48 aya kadar uzayabilen vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih etmenize olanak sağlayan Denizbank, yapacağınız kredi başvurusunu ortalama 5 dakika gibi kısa bir sürede sonuçlandırarak, onaylanan kredinizi hemen kullanmanıza da olanak sağlıyor.

Aylık yüzde 0,99’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunan Denizbank, ödemelerinizi de 3 aydan 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerinde rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank’tan yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu için bayram döneminin geçmesini ve şubeye gitmeyi beklemenize gerek yok. Denizbank’a ait resmi internet sitesi üzerinden ‘Hemen Başvur’ butonunu kullanarak rahatlıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Onaylanan ihtiyaç kredinizi size en yakın Denizbank şubesinden rahatlıkla temin etmenize olanak sağlayan Denizbank, ödemelerinizi rahat bir zeminde gerçekleştirebilmeniz adına 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor.

Denizbank 3.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Denizbank’tan temin edeceğiniz 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneğinde uygulanan aylık faiz oranı 0,99 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 270 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Denizbank 10.000 TL Bayram Kredisi Ödeme Planı

Denizbank’tan çekeceğiniz bayram kredisi tutarını 10 bin Türk Lirası olarak belirleyip, ödeme planınızı da 48 ay vade seçeneği ile oluşturursanız, aylık uygulanacak sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 212 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 1 Eylül 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/kurban-bayrami-kredisi/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi türleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 + fifteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,471BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,228TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,784TakipçilerTakip Et