Tablolar İle Odanıza Özel Dekorasyon Yapın

Tablolar İle Odanıza Özel Dekorasyon Yapın

Birçok insan artık internet üzerinden verdiği siparişler ile kendi ev dekorasyonlarını, kendi zevklerine göre yapmaya çalışıyorlar. Bu da daha öznel ve daha kişisel tasarımların gün yüzüne çıkmasına olanak sağlıyor.

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte artık insanlar dekorasyon için çalışan firmalara bütçe ayırmak yerine, dekoratif alışverişlerini kendileri yaparak evlerinin görünümlerine kendileri katkı sağlıyorlar. Bu da beraberinde kişiselleştirilmiş tasarımların daha ön planda olduğu yeni trendleri getiriyor.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran bireysel tasarımlar, 2017 yılı içerisinde de gündemdeki yerini koruyarak, gittikçe kalıcı olmaya başlayacak gibi gözüküyor. 2000’li yılların başında neredeyse hiç kimse tarafından tercih edilmeyen yap-boz mobilyalar, artık en çok satılanlar listesine girmeyi başardı bile. Yine 2000’li yılların başında bir çok vatandaş, mobilya alışverişleri sonrasında kurulum desteği talep ederken, artık bir çok birey mobilyalarını demonte olarak alarak, kendileri kurulum işlemlerini gerçekleştiriyor.

Her Mevsime Uygun Renkler İle Tablo Dekorasyonu

Özelleşmiş ve kişiselleşmiş tasarımlar, bireysel zevkleri ön plana çıkartmayı başardığı için artık bir çok birey, ev dekorasyonunda kişisel eşyalarını da kullanmaya azami özen gösteriyor. Evinizin dekorasyonunu yaparken, kişisel eşyalarınızı kullanabileceğiniz başlıca dekorasyon taktiklerinden bir tanesi de hiç şüphesiz “Tablo Dekorasyonu!”

İster internet üzerinden, isterseniz de şehrinizde bulunan alışveriş yerlerinden temin edeceğiniz farklı boyutlardaki çerçevelerin içlerine uygun resimler yerleştirerek, evinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Birden çok tablo kullanılarak yapılan bu dekorasyon türünde, hem yaz renkler, hem bahar renkleri, hem de kış renkleri kullanarak, evinizin her mevsime uyumlu olmasını sağlayabilir, bu sayede şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Trend olan tabloların minik çıktıları, sevdiğiniz sanatçıların özel fotoğrafları ya da bir manzara fotoğrafı ile taçlandırabileceğiniz tablolarınıza, aynı zamanda gençlik ya da çocukluk fotoğraflarınız, aile büyüklerinizin fotoğrafları ile de taçlandırarak, görünümünüzü daha da kişiselleştirebilirsiniz.

Salonunuzda, mutfağınızda, ev antrenizde ya da yatak odanızda uygulayabileceğiniz bu dekorasyon fikirleri ile birlikte evinize hem bireysel zevk ve anılarınızı serpiştirdiğiniz bir görünüm, hem de her mevsim ile uyumlu bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Odalarınızda kullancağınız tabloların çerçevelerinin, mobilyalarınız ve duvar renkleriniz ile uyumlu olmasına özen göstermeniz, dekorasyonunuzun tamamlayıcı özelliği olmakla birlikte, evinize bir uyum ahenki de kazandıracaktır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.