İstikbal Yemek Odası Takımları 2021

Ev dekorasyonu yapan ya da düğün hazırlıkları içerisinde olanların kararsız kaldıkları anlarda imdadına yetişen İstikbal, 2020 yılı için tasarlamış olduğu birbirinden şık ve güzel yemek odası takımlarını alıcılarına sunuyor.

İstikbal Yemek Odası Takımları 2020

Ev dekorasyonu yapan ya da düğün hazırlıkları içerisinde olanların kararsız kaldıkları anlarda imdadına yetişen İstikbal, 2021 yılı için tasarlamış olduğu birbirinden şık ve güzel yemek odası takımlarını alıcılarına sunuyor.

Öncelikle doğru bir yemek odası dekorasyonu yapmak için yemek odanızın ölçülerini, özelliklerini ve girinti çıkıntılarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Dolayısıyla göz önünde bulundurduğunuz bu özelliklere uygun yemek odası takımlarını seçerek, kusursuz bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Dekorasyon fikirleri arasında da oldukça fazla yer kaplayan İstikbal’in yemek odası takımları, her zevke ve ihtiyaca uygun olan tasarımlara sahip olarak vitrinde sergileniyor. Ayrıca İstikbal, bu sezon için tasarımlarına imza attığı Baron, Elite, Elizya, Side ve Orleon Yemek Odalarının yanı sıra, önceki sezonlar için tasarlamış olduğu Karat, Resital, Sedef, Siena, Paula, Perla, Zenit, Queen ve Caprice Yemek Odası Takımı gibi takımlarını da alıcılarına sunmaya devam ediyor.

Baron Yemek Odası Takımı  

Genel itibari ile beyaz ve soft renklerin kullanılmış olduğu bu takımda sandalye arkalarında yer alan püskül detayları dikkatleri çekiyor. Ayrıca takımda yer alan çatak bıçaklar için ayrı bir bölme, 6 kişilik masanın açılarak 8 kişilik bir masaya dönüşebilmesi ve ünite içerisinde depolama amacıyla yer alan cam raflartemperli olması özelliği, takımı çok kullanışlı ve tercih edilir bir hale getiriyor.

Side Yemek Odası Takımı

Sahip olduğu açılabilir masası, konforlu sandalyeleri ve konsolları ile hayalinizde canlandırdığınız ıklığa sahip olan bu takım, sevdiklerinizle yediğiniz yemeğin ardında içtiğiniz çaya ve yaptığınız sohbete eşlik etmeye geliyor.

Elizya Yemek Odası Takımı

En sade ve en şık tasarıma sahip olan bu yemek odasında meşe ve opak beyaz folyo tercih edilmiş. Sahip olduğu İskandinav tarzı ile görsel açıdan oldukça zarif ve şık bir görünümü bulunan bu takım altın sarısı fitil ve kulp uygulamaları ve retro tarzındaki ayakları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Elite Yemek Odası Takımı

En şık ve en göz alıcı tasarıma sahip olan Elite Yemek Odası, odanıza görsel açıdan çok zengin, çok zarif ve ışıltılı bir hava katıyor. Açık renklerin hâkim olduğu bu takımda yer alan gold detaylar, sizlerin yanı sıra evinize gelen misafirlerin de gönlünü fethederek akşam yemeklerini keyifli bir hale getiriyor.

Orleon Yemek Odası Takımı

Yine sadeliği ile dikkat çeken bir diğer yemek odası takımı Orleon’dur. Krem rengi ve meşenin uyumu ile karşımıza çıkan bu takım, açılıp kapanabilen masa özelliği ve sandalyelerinin rahatlığı ile hem küçük aile toplantılarına hem de kalabalık sofralara ev sahipliği yapmak üzere tasarlandı.

Queen Yemek Odası Takımı  

Sarayların asaletinden esinlenerek önceki sezonlar için tasarlanmış olan bu yemek odası takımı, İstikbal’in halen daha en çok dikkat çeken takımları arasındaki yerini koruyor. Klasik motiflerin hakim olduğu tasarımı ve takımla son derece uyumlu olan LED aydınlatma ayrıntıları ile zengin bir görünüme sahip olan bu takım, bir çok evin odasına yerini alıyor.

Yemek odası dekorasyonu yapmaya karar verdiniz, fakat nasıl tarza bir mobilya seçeceğinize bir türlü karar veremediyseniz İstikbal 2021 Yemek Odası Takımlarını hemen incelemeye başlayabilir ve dekorasyonunuz için fikir sahibi olabilirsiniz

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.