Kedi Sahibi Olanlar İçin Eğlenceli Dekorasyon Fikirleri

Kedi sahipleri için, kedilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir takım malzemeleri nasıl daha iyi, daha doğru ve şık bir şekilde kullanabileceğiniz hakkında birbirinden farklı dekorasyon fikirleri yer alıyor.  

Kedi Sahibi Olanlar İçin Eğlenceli Dekorasyon Fikirleri

Kedi sahipleri için, kedilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir takım malzemeleri nasıl daha iyi, daha doğru ve şık bir şekilde kullanabileceğiniz hakkında birbirinden farklı dekorasyon fikirleri yer alıyor.

Kedi sahibi olan kişilerin ev dekorasyonu yapacağı zaman kendi ihtiyaçlarını düşündüğü gibi kedilerinin ihtiyaçlarını da düşünmeleri gerekir. Bu sebeple dekorasyona karar verdiğiniz zaman sizler için hazırlanmış olan dekorasyon önerilerine göz atmanız tavsiye edilir. Kedilerin bakımı ve onların ihtiyaçları için kedi tuvaleti, tarağı, kumu, maması, oyuncağı ve su kapları gibi birçok malzemeleri vardır. Söz konu olan bu öneriler sayesinde evinizde bu malzemelerin daha şık ve doğru bir şekilde konumlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Salon, kapalı balkon ve koridor gibi alanlarınıza bir dolap yerleştirmeniz işini görecektir. Mesela yerleştireceğiniz bu dolabın kapağını kedinizin girip çıkabileceği şekilde ayarlayabilirsiniz. Kedilerin dolap, kutu gibi yerlere girip çıkmayı sevmesini göz önünde bulundurarak, yapacağınız bu dolap hem kediniz için hem de dekorasyonunuz için doğru bir fikir olacaktır.

Daha çok apartman dairelerinde yaşayan kedi sahiplerinin, kedilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için daha fazla organize etmeleri gerekiyor. Tüm bunların yanı sıra şık ve temiz bir dekorasyon sağlamak için de kedinizin tüm bu malzemelerini düzenli ve tertipli bir şekilde koruyabilmeniz mümkün. Mesela küçük bir sehbanızın altını, kedinizin tuvaletini saklayabilmek için kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bu sehpa için uygun ölçülerle kumaş kesip cırt cırtlar yapıştırarak içine de kedinizin tuvaletini yerleştirebilirsiniz. Hem böylece evinizde misafir ağırlayacağınız zaman perdesini kolaylıkla çekebilir ve kedinizin tuvaletini saklayabilir ve ayrıca kediniz içinde yeni bir oyun alanı sağlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra kedi sahipleri için dekorasyon fikirleri arasında birçok kendin yap fikirleri de yer alıyor. Buna bir örnek verecek olursak da birbirinden ayrı iki adet ahşap kutuyu yan yana getirerek kediniz için tuvaleti gösterebiliriz. İki adet ahşap kutuyu kapaklı olacak şekilde birbirine tutturup, kutunun tam ortasına denk gelen yere kedinizin geçebileceği kadar kesin. Kestiğiniz bu yere de kedi kumunu yerleştirdikten sonra kedi tuvaletinizi hazırlamış olursunuz.

Kedi sahipleri için saksılardan, dolaplardan, çekmece altlarından, sandıklı kutulardan, ve sehpalardan ilham alabilecekleri örnekler bulunuyor. Bu örnekler sayesinde hem kedinizi hem de sizi mutlu edebilecek bir ev dekorasyonu gerçekleştirebilmeniz sandığınızdan daha kolay bir hal alıyor…

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.