GayrimenkulEks

Ziraat Bankası 50.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları

Ziraat Bankası 50.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları

Ziraat Bankası, düşük tutarlardan yüksek tutarlılara, eğitimden sağlığa, ipotekliden Oyak Üyelerine, masrafsızdan masraflıya kadar çeşitli türlerde 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için başvurular çeşitli yollardan olup, faiz oranları da kullanılan kredi türüne göre farklılık gösteriyor. Benzer şekilde kullanılan kredi türüne göre de istenilen belgelerde değişiklik oluyor. Tüm detayları ile haberimizde…

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Detayları

Özel bir amaç için değil de sadece ihtiyaçlar kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için 6 fakrlı çeşitte imkan vardır. Bunlar Ziraat Bankası şubeleri, Ziraat Bankası internet sitesi, mobil şubesi, ATM’leri, Ziraat Bankası çağrı merkezi ve internet şubesidir.

İhtiyaç kredisi ödemeleri süresince hayat sigortasının yapılmasını banka zorunlu tutmaktadır. Ayrıca buna ek olarak da bireylerden teminat talebinde bulunulur. Teminat olarak bireyler otomobillerini, motosikletlerini, evlerini ya da dükkanlarını gösterebilmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ise yüzde 1,27 olup, sabit faizli kredi imkanı sağlanır.

İhtiyaç Kredisi Çeşitleri

  • Masrafsız İhtiyaç Kredisi kapsamında bireylerden kredi tahsis ücreti yani dosya masrafları için ücret talep edilmez. Tahsis ücreti alınan kredi tutarının maksimum %0,5’i kadar alınır. Yani aldığınız 5.000 TL ihtiyaç kredisi için ödeyeceğiniz tahsis ücreti 25 TL olur. Masrafsız ihtiyaç kredisi için yapılan başvurular sadece banka şubelerinden gerçekleşir. Bu kredi kampanyası için uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,34 olmaktadır.
  • Oyak Üyelerine özel İhtiyaç Kredisi kampanyası için faiz oranları yüzde 1,24 olup, bu kampanyadan yalnızca Oyak Üyeleri ve eşleri yararlanabilmektedir.
  • Eğitim Kredisi kampanyası için faiz oranı yüzde 1,27 olup, bireylerin ya da çocuklarının eğitim masraflarının ödemeleri gerçekleşir. Eğitim kredisi başvuru da yalnızca banka şubelerinden yapılır.
  • Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,25’tir. İpotekli ihtiyaç kredisi kapsamında bireyler yüksek meblağlı finansman talebinde bulunabilirler. Ancak bu kampanyada ek teminatlar istenebilir.

50.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları

  • 50.000 TL kredi başvurusu ipotekli ihtiyaç kredisi kapsamında yapıldığı zaman yüzde 1,25 faiz uygulanır ve 48 ay vadeli ödeme planında aylık taksit 1.468,75 TL olur.
  • 50.000 TL eğitim kredisi için yüzde 1,25 oranında faiz uygulanır ve maksimum 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödeme planı yapılır. 36 ay vadede aylık taksir 1.814,85 TL’ye tekabüle eder.
  • Oyak Üyeleri yararlandığı zaman 48 ay vadelide aylık taksit 1.486,42 olur.
  • Dosya masrafları ödenmeden alındığı zaman ise aylık taksit 1.502,83 TL olur.
Benzer:  Anadolubank’tan Alışverişlerinize Kolaylık Yaratacak Tüketici Kredisi!

Faiz oranları, 19 Eylül 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ