GayrimenkulEks

TurkishBank Konut Kredisi 60 Ay Vadeli

TurkishBank Konut Kredisi 60 Ay Vadeli

TurkishBank konut kredisi kapsamında 60 ay vadeli kredi olanağı sunarak hayalinizdeki eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Aylık yüzde 0,98 oranından başlayan faiz oranları ile birlikte konut kredisi sunan Turkish Bank, kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. TurkishBank konut kredisi ile birlikte uygun vade koşulları ve sabit faiz ile birlikte konut kredinizi temin edebilir, hayalinizdeki konuta bir an önce sahip olabilirsiniz.

Sabit ve Değişken Faizli Seçenekler Turkish Bank Konut Kredisinde

Turkish Bank, aylık gelir durumunuz ve bütçenize uygun olarak isterseniz sabit faiz üzerinden, isterseniz de değişken faiz üzerinden size özel bir ödeme planı oluşturuyor. Maksimum 60 aya varan vade seçeneği eşliğinde temin edebileceğiniz konut kredisi ile birlikte ev sahibi olabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda dönemsel ödeme imkanını da beraberinde sunan Turkish Bank, 12 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,98, 12 ay ila 18 ay arasındaki vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,30, 18 ay ila 36 ay arası vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,40, 36 ay ila 48 ay arası vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,45 ve 48 ay ila 60 ay arasındaki vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,50 faiz uygulaması Turkish Bank konut kredisinde.

Turkish Bank Sabit Faizli Konut Kredisi

Turkish Bank’tan temin edebileceğiniz sabit faizli konut kredisinde 60 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Vade süresi boyunca sabit faiz uygulaması yapan Turkish Bank, eşit taksitler ile birlikte aylık ödeme planınızı hazırlar ve vade süreniz boyunca ödemelerinizde herhangi bir değişiklik yapmaz.

Aylık taksitler yerine, bütçenize uygun toplu ödemeleri bir ödeme planı oluşturma olanağı sunan Turkish Bank, risk almak istemeyen konut sahipleri için de sabit taksitli ödeme planı oluşturmaya olanak sağlıyor.

Ekspertiz Raporu Değerine Göre Konut Finansmanı

Turkish Bank’tan temin edeceğiniz konut kredisi, bankanın ortak çalıştığı Çözüm Ortağı firmasının hazırladığı ekspertiz değeri üzerinden finansman sağlayan Turkish Bank, satın almak istediğiniz eve özel ekspertiz değerini belirlenebilmesi için başvuru aşamasında sizden konuta özel tapu fotokopisi talebinde bulunur.

Siz de konut kredi başvurunuzu size en yakın TurkishBank şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan KREDİLER kategorisine göz atarak bütçenize uygun, ekonomik konut kredilerine göz atabilirsiniz.

Benzer:  QNB Finansbank Konut Kredisini 180 Ay Vadeli Sunuyor
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ