GayrimenkulEks

QNB Finansbank Konut Kredisi Kampanyası! Anında 100.000 TL Başvuru İmkanı

QNB Finansbank, ev satın almak isteyen ya da ev alarak yatırım yapmak isteyenlere özel kredi kampanyası düzenledi.

QNB Finansbank Konut Kredisi Kampanyası! Anında 100.000 TL Başvuru İmkanı

QNB Finansbank, ev satın almak isteyen ya da ev alarak yatırım yapmak isteyenlere özel kredi kampanyası düzenledi.

QNB Finansbank konut kredisi kampanyası düzenledi. Faiz oranları,vade süresi ve başvuru ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

QNB Finansbank Konut Kredisi Kampanyası ve Detayları

180 ay vadeli konut kredisi sunulmaktadır.Bireyler 180 ay vadeye yani 15 yıla kadar uzanan kredi geri ödeme planı oluşturabilmektedirler.

Sadece Türk Lirası cinsinden konut kredisi desteği sağlayan banka, Euro, Dolar ya da diğer yabancı para cinslerinden kredi vermemektedir.

Sabit faizli konut kredisi sunulmaktadır. Kredi faizleri yüzde 1,11 olarak belirlenmiştir. Alınan kredinin tutarına ve düzenlenen ödeme planına ya da piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden konut kredisi faiz oranları etkilenmemektedir. Ancak bankanın müşteri özelinde faiz oranlarını değiştirme hakkı vardır.

Krediye konu olacak ev için ekspertiz raporu oluşturulmaktadır. Ekspertiz raporundaki evin değerinin yüzde 80’i kadar finansman desteği sağlanmaktadır. Ayrıca satın alınacak evin tipinin mesken olması gerekip, mesken haricindeki konutlara kredi verilmemektedir.

Eğer müşteriler QNB Finansbank konut kredisi ödemelerini düzenlenen ödeme planından daha önce kapatmak isterlerse banka erken kredi kapama ücreti tahsil etmektedir. Bu ücret bireylerin bankaya erken kapamayı talep ettiklerinde vadeden kalan süreye bağlı olarak değişmektedir. Eğer 36 ay ya da 36 aydan çok daha kısa bir süre kalmışsa kredi tutarının yüzde 1’i kadar, eğer 36 aydan daha uzun bir süre kaldıysa ( 4 yıl, 5 yıl, 8 yıl gibi…) kredi tutarının yüzde 2’si kadar ücret alınır.

Benzer:  Ziraat Bankası Masrafsız Konut Kredisi! 50.000 TL Kredi!

Başvuru Detayları

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu 2 farklı yöntemle gerçekleşir. Bunlardan biri bankanın şubeleri diğeri ise bankanın internet sitesidir. Bankanın internet sitesinden hızlı konut kredisi başvurusu yaparken tüm bilgilerin eksiksiz girilmesi gerekmektedir.

100.000 TL Anında Konut Kredisi ve Ödeme Planı ile İlgili Detaylar

QNB Finansbank konut kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen ve 100 bin TL konut kredisi almak isteyen bireyler 15 yıl vadeli ödeme planı düzenlenmesini tercih ettiklerinde aylık taksit tutarı yüzde 1,11 faiz oranı ile x TL olmaktadır. Vade sonunda ödenecek toplam tutar ise x TL’ye tekabül etmektedir.

  • Ortalama 544 TL ekspertiz ücreti alınır. Bu ücreti bir kez alınır ve evin bulunduğu konuma ve evin metrekaresine göre değişkenlik gösterir.
  • 120 TL ipotek tesis ücreti alınır. Banka bunu kredi teminatı için tahsil eder ve ipotek ödemeler bittiğinde kaldırılır.
  • Ayrıca bireylerin DASK (zorunlu deprem sigortası), konut sigortası ve hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir.

Faiz Oranları, 21 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/konut/kredikolay-mortgage/standart-mortgage.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ